Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 3-4 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Ohřívače vody a bojlery

Ohřívače vody a bojlery od výrobců ARISTON, CLAGE, DRAŽICE, JUNKERS, TATRAMAT, REGULUS aj. Náš sortiment zahrnuje veškeré typy ohřívačů a bojlerů a jsou rozdělené v jednotlivých kategoriích. Ohřívače vody mohou ohřívat vodu v zásobníku, nebo ji ohřívat až při průtoku. Je na Vás jestli dáte přednost ohřívači stacionárnímu nebo závěsnému.

V našem sortimentu máme elektrické ohřivače, elektrické zásobníkové ohřívačeelektrické průtokové ohřívače, které využívají k ohřevu elektrickou spirálu, kombinované, nepřímotopné, hodící se každému, kdo chce ušetřit za energii spotřebovanou k jejich provozu. Existují také ohřívače plynové, plynové zásobníkové ohřívače a solární, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí, jelikož k fungování potřebují pouze sluneční záření a nevytvářejí tak žádné odpadní látky. Dále nabízíme ohřívače s tepelným čerpadlem a ohřívače vody s baterií. V neposlední řadě máme akumulační nádrže, izolace k nádržím a různá příslušenství k ohřívačům a elektrická topná tělesa.

Pokud si nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi odpovíme. Máme dlouholeté zkušenosti a odborný personál, který Vám je k dispozici. U nás najdete kvalitní zboží za bezkonkurenční ceny!

 

Zobrazit více >>>
ARISTON
REFLEX
REGULUS
DRAŽICE
STIEBEL ELTRON

Cena

100 63300

Výrobci

Další

Montáž

         

Krytí IP

Další                                                                

Výkon

 

Objem

       

Energetická třída

Další                    

Zdroj napájení

Další                                                  

Druh ohřívače

   

Typ ohřevu

Další            

Typ

   

Materiál nádoby

Další              

S baterií

 

Řízení

   

Vnořený zásobník TUV

 

Počet výměníků

   

Počet přírub

     

Počet návarků