Venkovní odvodnění bazar

Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Venkovní odvodnění bazar

Venkovní žlaby jsou určené pro odvod vody pryč do kanalizace, nebo zkrátka jen na trávu či do kanálu apod. Odvodňovací žlab má klasický úzký a dlouhý tvar. Z vrchu ho zakrývá mřížka, která je velmi praktická pro zachycení listí a dalšího nepořádku, který by jinak ucpával žlab. Žlab je vhodný pro umístění do všech typů dlažeb a také betonových ploch. Velkou výhodou liniového typu odvodnění, mezi které patří právě venkovní žlaby a venkovní žlaby s roštem, je odvádění vody v jednom směru a tím pádem není potřeba plochu spádovat. U nás najdete bohatý výběr kvalitních, odolných a efektivních žlabů. Dále tu máte na výběr rošty, revizní díly, štěrbinové nástavce, PP rámy s mříží a venkovní žlabové vpustě. Kromě toho máme i spoustu čel ke žlabům, garážových setů a nezbytného příslušenství!

Originální a kvalitní zboží, které v co nejkratším čase doručíme až k Vám domů. Najdete u nás produkty od prestižních výrobců, mezi které řadíme ACO. Spolehnout se můžete i na náš odborný personál, který Vám ochotně poradí a pomůže s výběrem, podle Vašeho přání. Vyberte si ještě dnes z nabídky za jedinečné ceny!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.