Koše na prádlo

CURVER
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Koše na prádlo

Koše na prádlo patří mezi praktické pomocníky do koupelny, které se zároveň dají považovat za skvělý doplněk. Můžeme je rozdělit na koše na čisté a špinavé prádlo. V této kategorii máme možnost si vybírat z košů na prádlo různých materiálů. Mezi ty nejčastější patří plast, dřevo a nebo koše proutěné. Koše proutěné a ze dřeva působí velmi příjemným přírodním dojmem.

Všechny námi nabízené koše na prádlo jsou velmi kvalitní, odolné a můžete se na ně spolehnout. Jejich výběr je pouze na Vás. Při výběru byste měli přihlížet k ostatnímu vybavení Vaší koupelny a také záleží, jak velkou koupelnu máte. Specializujeme se na výrobce CURVER, KELA, PROSPERPLASTHEIDRUN a další. Velkou část tohoto zboží držíme skladem a nabízíme za velmi výhodné ceny. Pokud potřebujete poradit, tak nás kontaktujte. Náš školený personál Vám poradí a odpoví na dotazy.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.