Kamna na pelety

Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Kamna na pelety

Kamna na pelety Vám poskytují pohodlný, úsporný a automatický způsob vytápění. Peletová kamna běžně mají zabudovaný elektronický programátor a digitální display. Liší se velikostí zásobníku a výkonem, dělíme je na teplovzdušná a teplovodní. U nás najdete kamna na pelety od renomovaných výrobců HAAS+SOHN, ABX a také od značky EDILKAMIN aj.

Co se týká udržování průměrné a stále teploty v místnosti, využívají se vestavěné elektronické termostaty a také programátory. Přesné dávkování pelet je zajištěno pomocí automatického podavače, který pozná, jaké množství je potřeba. Jejich zapálení pak probíhá opět automaticky po tom, co se kamna zapnou. Když je v místnosti požadovaná teplota, kamna sníží svůj výkon. Při snížení teploty, svůj výkon opět zvýší.

V naší nabídce se setkáte se všemi druhy peletových kamen. Ve zvláštních kategoriích si tak můžete vybrat kamna na pelety s teplovodním výměníkem, teplovzdušná a také příslušenství, které je k nim určeno. Neváhejte tedy a vyberte si ještě dnes! Rádi Vám i pomůžeme a poradíme, co si vybrat, aby jste byli spokojeni!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.