GARDENA Zavlažovací systém Micro-Drip

GARDENA
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
GARDENA Zavlažovací systém Micro-Drip

Zde najdete rozmanitý výběr vysoce kvalitních Zavlažovací systém Micro-Drip od renomované značky GARDENA. Ponořte se do světa GARDENA a objevte perfektní Kapací hadice, Koncové kapače, Rozprašovací trysky, Rozvodné trubky a držáky, Řadové kapače, Sady pro rostliny - balkony a terasy, Spojky, Startovací sady pro rostliny v květináčích, Startovací sady pro rostliny v řádcích , Základní redukční přístroje a přimíchávače.

Naše GARDENA Zavlažovací systém Micro-Drip jsou k dispozici v různých cenových relacích, které vyhovují vašim potřebám a rozpočtu. Nejnižší cena našich výrobků v této kategorii začíná na 62 Kč, zatímco nejvyšší cena pak na 1 730 Kč.

V závislosti na vašich potřebách můžete filtrovat podle Délka, Název, Průměr, Rozměr. Tímto způsobem naleznete přesně ty produkty GARDENA Zavlažovací systém Micro-Drip , které odpovídají vašim individuálním preferencím.

Zboží Zavlažovací systém Micro-Drip od GARDENA zasíláme po celém Česku a Slovensku a do 3 dalších zemí.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.