KORADO RADIK deskový radiátor typ KLASIK R 21 554 / 1600 21-055160-R0-10
Kód / Model: 21-055160-R0-10
Popis
KORADO deskový radiátor typ KLASIK R 21 554 / 1600 21-055160-R0-10Model RADIK KLASIK - R je deskové otopné těleso v provedení KLASIK upravené pro rychlou náhradu článkových litinových nebo ocelových radiátorů s připojovací roztečí 500 mm. Výška H = 554 mm zaručuje jeho bezproblémovou montáž na místo starého radiátoru. Umožňuje levé nebo pravé boční připojení na rozvod otopné soustavy a konstrukcí je určeno pro otopné soustavy s nuceným nebo samotížným oběhem. Ze zadní strany jsou přivařeny dvě horní a dolní příchytky, otopná tělesa o délce 1800 mm a delší mají navařena šest příchytek.
Široký typový sortiment RADIK KLASIK - R umožňuje vždy vybrat tu nejvhodnější adekvátní délku.
Parametry:
Výška: 554 mm
Délka: 1600 mm
Hloubka: 66 mm
Připojovací rozteč: h = 500 mm
Připojovací závit: 4 x G1/2" vnitřní
Nejvyšší přípustný provozní přetlak: 1,0 MPa
Nejvyšší přípustná provozní teplota: 110 °C
Připojení otopného tělesa: levé nebo pravé boční
Cena je včetně uchycení.
Všechna otopná tělesa jsou dodávána s:
odvzdušňovací zátkou
zaslepovací zátkou
horní mřížkou
bočními kryty
potřebným počtem sad navrtávacích konzol
Desková otopná tělesa RADIK jsou určena k montáži do otopných soustav ústředního vytápění budov s nejvyšším přípustným provozním přetlakem 1,0 MPa, ve kterých se používá jako teplonosná látka voda nebo vodní roztoky o nejvyšší přípustné provozní teplotě nižší než 110 °C. Jsou určena pro jednotrubkové a dvoutrubkové otopné soustavy s nuceným a některá i se samotížným oběhem. Vlastnosti teplonosné látky musí být v souladu s normou ČSN 07 7401.