Vážení zákazníci, díky velkému množství objednávek dochází ke zpoždění expedice. Vaše objednávky jsou vyřizovány postupně v co nejkratším čase. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Ruční podávání - zplyňovací

ATMOS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Ruční podávání - zplyňovací

Zplynovací kotle na dřevo s ručním podáváním mají velkou výhodu v tom, že v nich lze spalovat i velké kusy dřeva. Tento typ kotle funguje pomocí generátorového zplynování a také využívá odtahový ventilátor. Odtahový ventilátor odsává spaliny z kotle. Pak je zde možnost použít také tlačný ventilátor a ten vhání spalovací vzduch do kotle. Díky tomu, že zplynovací kotle na dřevo mají velmi vysokou účinnost, přinesou Vám zároveň také finanční úspory. Velkým plusem je také ekologická nezávadnost a šetrnost k životnímu prostředí. Jeho obsluha je nenáročná a ani jeho údržba není složitá. Neváhejte a pořiďte si nový spolehlivý kotel.

Vybrat si můžete hned z několika výrobců. Mezi renomované značky patří zejména výrobci ROJEKATMOSVIADRUS aj. Zkušený odborný personál, který u nás pracuje, Vám rád poradí a pomůže s výběrem. Neváhejte a vyberte si z nabídky za ceny, které jinde nenajdete!

© 2004 - 2021 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.