Typ 22

KERMI
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Typ 22

Vyberte si z bohatého sortimentu radiátorů Klasik typu 22. Jde o deskové radiátory výšky 300 mm a široké jsou 100 mm. Radiátor typu 22 se skládá ze dvou desek a zároveň ze dvou žebrování. Nabízíme Vám spolehlivé radiátory, které lze napojit na rozvody z pravé nebo z levé boční strany. Hodí pro otopné soustavy s nuceným nebo samotížným oběhem. U nás si nadno vybere každý! Výběr radiátoru záleží jen na Vás a na tom, jaký radiátor potřebujete. Soustředíme se na kvalitní a prestižní výrobce, mezi které patří například KORADO.

Zkušený odborný personál, který u nás pracuje, Vám rád poradí a pomůže s výběrem. Najdete u nás výrobky od prestižních výrobců. Můžete si být jisti kvalitou, odolností, bezpečností a dlouhou životností námi nabízených radiátorů. Neváhejte a vyberte si z nabídky za ceny, které jinde nenajdete!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.