Vážení zákazníci, díky velkému množství objednávek dochází ke zpoždění expedice. Vaše objednávky jsou vyřizovány postupně v co nejkratším čase. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

Umyvadla na desku

RAVAK
ROCA
SAPHO
LAUFEN
KOLO
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Umyvadla na desku

Umyvadla na desku jsou oblíbená pro svůj nevšední design, který umocníte vhodným výběrem desky, nebo obkladem. Desku pod umyvadlo můžete použít skleněnou, kamennou, dřevěnou nebo s keramickým obkladem. Umyvadla různých tvarů dávají celé koupelně specifický ráz. Pokud máte větší koupelnu můžete výhodu těchto umyvadel využít tak, že umístěním větší desky získáte další odkládací prostor.

Nesporným plusem je jednodchá montáž, kdy se umyvadlo umístí na předem připravený podklad a utěsní se silikonem, umístí se vodovodní baterie a můžete si užívat nového umyvadla. V našem sortimentu jich najdete spoustu od mnoha výrobců. specializujeme se především na LAUFEN, IDEAL STANDARD, nechybí ani ROCA a další.

© 2004 - 2021 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.