KÄRCHER Vysokotlaké čističe

KÄRCHER
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
KÄRCHER Vysokotlaké čističe

Vysokotlaký čistič Kärcher - řešení pro odstranění odolných nečistoty

Společnost Kärcher, založena ve Stuttgartu v roce 1935, se původně zaměřovala na kovový průmysl. Od roku 1950 je však společnost Kärcher synonymem pro vývoj vysokotlakých čističů. Značka je dnes mezinárodně uznávána jako lídr v oblasti čištění, realizuje čisticí projekty po celém světě a neustále přináší nové inovace.

Oblíbenost a kvalita vysokotlakých čističů Kärcher nakonec vedla k tomu, že se název značky často používá jako synonymum pro vysokotlaké čističe obecně.

Jak fungují vysokotlaké čističe?

Od té doby, co byl v roce 1984 představen první vysokotlaký čistič pro domácí použití, došlo k neustálému vývoji jeho funkčnosti. Základní princip ale zůstává dodnes stejný. Voda je přiváděna buď prostřednictvím přípojky přímo z vodovodního řádu, nebo v některých případech z nádrže. Integrované čerpadlo pak vytváří vysoký tlak, díky kterému voda vystřikuje z trysky jako koncentrovaný proud.

V závislosti na typu trysky může proud vody nabývat různých forem, například bodového nebo plochého proudu. Nezáleží na tom, jaký proud je použit, důležitý je silný čisticí účinek, který je důsledkem vysokého tlaku. Výše tohoto tlaku se liší v závislosti na konkrétním přístroji. Je možné používat tlaky nižší než 10 barů, ale i tlaky, které přesahují 1000 barů. Pro domácí použití jsou obvyklé vysokotlaké čističe s elektromotorem, jejichž tlak může dosahovat až 200 barů.

Oblasti použití vysokotlakých čističů Kärcher

Rozmanitá škála produktů Kärcher pro vysokotlaké čištění nabízí široké možnosti využití. Tyto čisticí zařízení se dají využít v podstatě kdekoli, kde je potřeba efektivně odstraňovat odolné nebo rozsáhlé nečistoty. Jako příklad v domácím prostředí:

 • Čištění jízdních kol, motocyklů a automobilů
 • Základní čištění zahradního nábytku
 • Schody, stěny, fasády domů, cesty a podlahy ve venkovních prostorách
 • Solární články
 • Bazény

Pro tyto účely máme k dispozici mnoho vysokotlakých čističů Kärcher, jejichž tlak se pohybuje od 100 do 180 barů. Je důležité individuálně posuzovat povrchy, na které vodní paprsek dopadá. Například při čištění povrchů z plastu nebo skla, jako jsou bazény, solární panely nebo zahradní nábytek, je vhodné začínat s nižším tlakem, aby se předešlo poškození.

V domácnostech se často využívá i řada dalších funkcí a příslušenství. K dispozici jsou například pěnové trysky, ochranné kryty proti stříkání, čističe povrchů nebo filtry. Nabízíme i speciální příslušenství, jako např. ...

 • Čistící sady pro fasády
 • Kartáče na kamenné povrchy
 • Tryskací soupravy s mokrým pískem nebo
 • Kartáče na ráfky.

Které vysokotlaké čističe Kärcher jsou k dispozici?

Pokud zvažujete koupi vysokotlakého čističe Kärcher, je důležité přesně zvážit, jaké funkce a vlastnosti by měl mít. Nabídka je široká a výběr závisí na několika klíčových faktorech, podle kterých můžete filtrovat:

 • Provozní tlak: rozsah od 10 barů do 180 barů
 • Kapacita pro mobilní zařízení: 4 litry
 • Výkon: od 1400 W do 3000 W
 • Průtoková rychlost: od 2 litrů za hodinu až po 600 litrů za hodinu

K dispozici jsou nejen běžné elektrické vysokotlaké čističe Kärcher s napájecím kabelem, ale také akumulátorové modely. Pro snadnější čištění se hodí mobilní zařízení s nádrží nebo pro připojení k zahradní hadici a s tlakem vody 10 barů nebo 24 barů.

Samozřejmě s rozdíly v praktickém využití souvisí i různé náklady. Cena každého modelu značně závisí na jeho funkcích a výbavě. Díky tomu lze investici přizpůsobit vašim individuálním potřebám.

Objednejte si vysokotlaký čistič Kärcher online za výhodnou cenu

Možnost vybírat podle vlastních požadavků přímo v našem e-shopu je skvělou výhodou. Díky kompletnímu přehledu všech modelů a cen, spolu s užitečnými vyhledávacími a filtrovacími funkcemi, snadno objevíte přesně ten spotřebič, který potřebujete. Můžete si pohodlně porovnat jednotlivé vysokotlaké čističe a zvážit jejich přednosti a nedostatky. Navíc máte k dispozici rozsáhlou nabídku příslušenství a náhradních dílů.

Takto si můžete sestavit multifunkční sadu podle potřeby a díky rychlému dodání využívat vysokotlaký čistič Kärcher. V případě jakýchkoliv dotazů před, během nebo po objednávce je vám náš zákaznický servis kdykoliv k dispozici.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.