Elektronická čerpadla

GRUNDFOS
WILO
NOVASERVIS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Elektronická čerpadla

Mezi hlavní výhody elektronických oběhových čerpadel patří absolutní bezobslužnost. Letní odstávka na výměny a opravy jsou již minulostí. Použití těchto elektronických čerpadel je k cirkulaci vody v otopných systémech a systémech teplé vody. Uvnitř čerpadel je vestavěná elektronická regulace. Otáčky čerpadla jsou pak automaticky přizpůsobeny, podle průtoku vody. Tento typ čerpadel je velmi úsporný, takže šetří nejen energii, ale také Vaši peněženku. U nás si vyberete kvalitní a spolehlivá čerpadla od předních výrobců. Soustředíme se především na produkty GRUNDFOS a také WILO.

U nás pracuje zkušený personál, který Vám je kdykoliv k dispozici. Rád Vám pomůže s výběrem a také odpoví na dotazy. Vyberte si ještě dnes z cenově výhodné nabídky špičkových produktů. Nakoupíte zde rychle a levně!

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.