GRUNDFOS

Vysoce kvalitní čerpadla Grundfos

Společnost Grundfos, založená v Dánsku a s 87,9 % vlastnictvím v rukou nadace Poul-Due-Jensen, je široce oceňována za svůj přístup k udržitelnosti. S výrobou svých špičkových čerpadel v Pfinztalu, Wahlstedtu a Erkrathu působí na trhu již od roku 1945. Od svého založení se společnost zaměřuje na inovativní řešení tradičních i klíčových problémů, čímž přispívá k lepší budoucnosti.

Čerpadla Grundfos nacházejí uplatnění nejen při zásobování odlehlých míst vodou, ale jsou také klíčová pro úpravu a recyklaci průmyslové vody. Dokáží efektivně vyřešit i situace jako jsou zaplavené sklepy způsobené povodněmi. Díky strategickým partnerstvím a spolupráci s odborníky Grundfos neustále vyvíjí inovativní řešení, která pomáhají řešit globální problémy v oblastech klimatu a vodních zdrojů.

Ve sortimentu KAMODY naleznete širokou nabídku produktů od výrobce Grundfos, např.:

  • Ponorná čerpadla,
  • Topná čerpadla,
  • Čerpadla na odpadní vodu,
  • Oběhová čerpadla

a také zahrnující zahradní čerpadla. K dispozici jsou rovněž systémy na zvyšování tlaku, kompaktní zvedací jednotky nebo domácí vodárny. Můžete si vybrat mezi modely s plovákem a bez plováku.

Čerpadla Grundfos jsou vyrobena z odolných materiálů, jako je nerezová ocel, což zaručuje jejich dlouhodobou trvanlivost. Jsou konstruována pro snadnou instalaci a uvedení do provozu. Všechny použité materiály a oleje jsou zdravotně nezávadné a mnohá zařízení jsou navržena pro snadnou přepravitelnost. Díky tomu, že se jedná o šňůrová čerpadla, jsou vybavena mimořádně dlouhými kabely o délce 10 metrů a více.

Nákup čerpadla Grundfos na KAMODY.cz

Čerpadla všech druhů si můžete snadno a rychle pořídit online na webu KAMODY.cz. Doprava trvá jen pár dní a je většinou zdarma. Navíc na vás čekají lákavé slevy. E-shop nabízí moderní a hlavně pohodlné způsoby platby. Pokud potřebujete další informace, můžete využít náš interaktivní kontaktní formulář. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu emailem. A pokud byste s nějakým produktem nebyli spokojeni, můžete snadno vyplnit a odeslat formulář pro reklamaci nebo odstoupení od smlouvy, a to vše bez zbytečných komplikací přímo našemu zákaznickému servisu.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.