WILO

Wilo - tepelná technika, solární a chladící technologie, čerpadla za skvělé ceny !Wilo je značka čerpadel pro široké spektrum využití

Wilo je výrobce čerpadel pro oblasti topení, klimatizace, chlazení i zásobování vody, čerpání splaškové a odpadní vody a pro další domácí i průmyslové procesy. V našem shopu najdete širokou nabídku čerpadel pro všechna využití - kalová čerpadla, ponorná, zahradní, bazénová čerpadla i fontánková a jezírková čerpadla, domácí vodárny a cirkulační čerpadla, horizontální odstředivá, oběhová čerpadla, čerpadla pro čerpání odpadní a splaškovové vody, užitkové vody a čerpací a přečerpávací stanice. Vybírat můžete ze široké nabídky příslušenství ke všem typům čerpadlům za skvělé ceny.

WILO Cirkulační čerpadlo Star-Z 20/1 EM PN10 za skvělou cenu právě teď v našem shopu !Cirkulační čerpadlo WILO

V naší nabídce najdete široký výběr cirkulačních čerpadel. WILO cirkulační čerpadla jsou oběhová čerpadla s lisovaným připojením na závit na použití pro systémy cirkulace užitkové vody a příbuzné systémy v průmyslu a technickém vybavení objektů. S konstantními otáčkami, mají motor odolný vůči blokovacímu proudu, takže již není zapotřebí ochrana motoru. Dále mají rychlé připojení díky pružným svorkám umožňujícím snadné elektrické připojení. Skříně čerpadel jsou vyrobeny z červeného bronzu, oběžné kolo je z plastu a hřídel z keramiky, ložisko je z uhlíku, impregnované syntetickou pryskyřicí.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.