KETER

V sortimentu kompostéry značky Keter naleznete vše potřebné k tvorbě a založení kvalitního kompostu. Kompostéry tak obohatí Vaši zahrádku. Kompostéry značky Keter se tak stanou zdrojem, který pomůže Vaší zahrádce kvést.Keter je výrobce kompostérů a v našem shopu naleznete vše potřebné k tvorbě a založení kvalitního kompostu

Kompostéry značky Keter se stanou zdrojem, který pomůže Vaší zahrádce kvést.

Keter patří mezi přední výrobce a prodejce kompostérů na světě. Sortiment produktů vyrábí Keter pro usnadnění Vašeho každodenního života na zahradě, domácnosti nebo v dílně. Keter získal mnoho designových ocenění, Red Dot Design Award (2010 a 2011), ID Annual Design Review (2010) a DIY Product of the Year (2010).

KETER Deko kompostér 341L 17196661Deko kompostér 341 L Keter - má jedinečný tvar, který tomuto kompostéru umožňuje cirkulaci vzduchu.

Cirkulace vzduchu urychluje kompostování. Konstrukce kompostéru se snižujícím se šíření zápachu má velice jednoduchou montáž. Nemusíte použít nářadí a navíc má ergonomický tvar s atraktivní imitací dřeva, do Vaší zahrádky tak perfektně zapadne a bude vypadat naprosto přirozeně.

Kompostér - E 470 l značky Keter - stejně jako předchozí model díky cirkulaci vzduchu urychluje kompostování, má snižující se šíření zápachu a jednoduchou montáž bez použití nářadí. Vzhled je klasický, ale i přesto splňuje všechny požadavky na funkčnost i design zahradního kompostéru.

Kompostér MEGA 650 l značky Keter - je velký kompostér s automatickým otevíráním poklopu. Jeho speciální tvar umožňuje lepší cirkulaci vzduchu, která urychluje kompostování. Také jej snadno sestavíte bez použití nářadí.
 


 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.