Olejové radiátory

GÜDE
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Olejové radiátory

Olejové radiátory jsou radiátory, které mají vysokou účinnost a spotřebují málo energie. Vzhled mají prakticky stejný jako klasické teplovodní radiátory s tím, že je těsně u radiátoru regulace napětí. Na olejové radiátory se specializuje především značka ETA.

Jednoznačnou výhodou těchto radiátorů je již zmiňovaná účinnost, bezpečnost a také to, že nezatěžjí životní prostředí. Jejich zajímavé designy a konstrkce zaujmou na první pohled každého. Jsou dokonale tiché, efektivní a praktické. Všechny námi nabízené produkty splňují ty nejpřísnější normy. Snadno se udržují, jsou spolehlivé a budou Vám sloužit spoustu let.
 

Vzhledem k tomu, že máme odborný personál, můžete nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme s výběrem. Odpovíme také na Vaše dotazy týkající se všeho, co s vytápěním souvisí. U nás nakoupíte za bezkonkurenční ceny!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.