Solární program

Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Solární program

Solární systémy pro ohřev vody v bazénu fungují klasicky na přeměně sluneční energie na teplo. Velmi důležitým zařízením pro ohřev vody v bazénu je bazénový výměník. Ten odděluje od samotné bazénové vody solární okruh. Vzhledem k tomu, že jsou v bazénové vodě využívany různé chemie a chlór, není možné vodu ohřívat přímo v kolektorech. Jinak by mohlo dojít k vážnému poškození kolektorů. Je to systém ohřevu vody, který je velmi oblíbený a to díky tomu, že je rychlý, levný a také ekologicky šetrný. Instalace a to, jak správně zapojit okruh, by mělo být řešeno s odborníkem.

Originální a kvalitní zboží, které v co nejkratším čase doručíme až k Vám domů. Zaměřujeme se na kvalitní produkty od výrobců MARIMEX a dalších. Spolehnout se můžete i na náš odborný personál, který Vám ochotně poradí a pomůže s výběrem, podle Vašeho přání. Vyberte si ještě dnes z nabídky za jedinečné ceny!

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.