Termostaty pro solární systémy

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Termostaty pro solární systémy

Termostaty pro solární systémy jsou vyrobeny a přizpůsobeny pro řízení solárních systémů. Fungují na základě informací o teplotách, které jsou v solárním systému a také v zásobníku a jiných spotřebičích. Ohřev teplé vody, nebo vody v bazénu probíhá podle toho, jak se spínají a řídí otáčky čerpadla, které je v solárním systému. Termostaty jsou vybaveny bezpečnostními fukcemi. Tyto funkce například brání přehřátí zásobníku i solárního systému. Můžete si tedy být jisti nejen kvalitou, ale i bezpečností, efektivitou a spolehlivostí.

Existuje spousta druhů termostatů. U nás pořídíte ty nejlepší, které na trhu najdete. Jsme odborníci na výrobce, kteří jsou nejen léty, ale i zákazníky ověřeni. Mezi takové značky můžeme zařadit DANFOSS. Z pestré nabídky a široké cenové relace si vybere každý!

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.