Zrcadla

SAPHO
JIKA
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Zrcadla

V této kategorii najdete zrcadla nejen malá k postavení na poličku, ale samozřejmě i nástěnná od výrobců INTEDOOR, SAPHO, NOVASERVIS aj. Zrcadla mají mnohem širší využítí, než se na první pohled může zdát. Své uplatnění mají samozřejmě především k úpravě oblečení, účesu nebo make-upu. Ovšem v dnešné době je tak velký výběr, že pokud si vyberete designově zajímavé zrcadlo, bude ve Vaší koupelně působit záveň velice estesticky. Změníte tím vzhled místnosti, projasníte a oživíte koupelnu.


Zrcadla se dají dělit podle jejich účelu a vlastností na další podkategorie. U nás ve speciálních kategoriích narazíte na zrcadla koupelnová, s osvětlením, s poličkou, s poličkou a osvětlením a zrcadla kosmetická. Nemusíte se tedy bát, že pro Vás nebudeme mít to, co právě potřebujete. Vybere si zde opravdu každý!

© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.