CLAGE

Elektrické ohřívače a kouhoutkové armatury CLAGEFirma CLAGE se zabývá dovozem a prodejem elektrických průtokových a zásobníkových ohřívačů a jejich příslušenství

Elektrické průtokové ohřívače CLAGE

Clage CBH 7 elektrický průtokový ohřívač tlakový, 6,9kW/400V 25107 1Clage elektrické průtokové ohřívače jsou určeny pro zásobení více odběrových míst, která jsou v těsné blízkosti. Vhodné doporučení pro sprchu a umyvadlo je typ CBH 11. Teplota vody se pohybuje v rozmezí 40°C – 55°C. Průtokový ohřívač CBH 7/11 je ideální pro umístění v kuchyni pod dřezem, kde jeho malé rozměry splňují požadavek úspory prostoru, vhodný i pro umyvadla a sprchy. Během průtoku proudu dodává přístroj dostatečné množství horké vody bez spotřeby ztrátové energie.

 


 Kohoutkové baterie s raménkem CLAGE

Clage Ohřívač s bezdotykovým ovládáním včetně baterie LUMINO, MDX3 3,5kW/230V spodní montáž 13103 8CLAGE vyrábí vodovodní baterie bezdotykové, stojánkové i baterie na zeď. Jsou vhodné pro kombinace se zásobníkovými ohřívači a v našem shopu je najdete i v kompletu ohřívače s baterií. Ohřívače s bezdotykovou baterií jsou vyráběny pro montáž pod umyvadlo a splňují vysoké požadavky na hygienu, úsporu energie a spotřeby vody. Umožňují jednoduchou instalaci, okamžitý ohřev teplé vody, úsporu vody a zaručují dlouhou životnost. Nejčastější použití bezdotykových beterií je pro toalety v kancelářích, restauracích, hotelích a zdravotnických zařízeních.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.