Ocelové rozvody

VIEGA
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Ocelové rozvody

Nabízíme kvalitní ocelové rozvody. Sanpress Inox je lisovací spojovací systém s lisovacími spojkami a trubkami z ušlechtilé oceli. Pro tvarově stabilní uložení rozdělovacích a stoupacích potrubí v propojení systému Viega na omítku a pod omítku. Oblast použití na pitnou vodu, topení, dešťovou vodu, zařízení se stlačeným vzduchem, zemědělstvím a průmyslem.

Prestabo je lisovací spojovací systém s lisovacími spojkami a trubkami z nelegované oceli. Oblast použití na topná zařízení, zařízení protipožárních trysek, zařízení se stlačeným vzduchem, solární zařízení a klimatizace. Nelze použít pro pitnou vodu.

Specializujeme se pouze na ověřené výrobce jako je VIEGA. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem kontaktujte nás. Náš odborný personál Vám rád poradí a pomůže. Vyberte si ještě dnes z nabídky za jedinečné ceny!

© 2004 - 2020 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.