RIWALL

Hledáte kvalitní zahradní techniku za dobrou cenu? Pak právě produkty značky RIWALL mohou být tím, co hledáte. O jakou značku se jedná a které produkty značky RIWALL konkrétně nabízíme?

Značka RIWALL má na českém trhu více než 20 let trvající tradici. Oproti hlavním hráčům na trhu jde sice o menší značku, to však neubírá na atraktivitě nabízených produktů. Cílem značky RIWALL je nabízet produkty s maximálně výhodným poměrem cena/výkon. Jde tedy o cenově dostupné produkty, které přitom dokážou posloužit stejně dobře jako dražší alternativy. Jde tak o ideální stroje zejména pro domácí použití.

Přehled produktů značky RIWALL

V nabídce produktů značky RIWALL najdete všechny stroje, které budete potřebovat při péči o zahradu, rodinného domu včetně teras a dalšího zázemí.

Základ nabídky tvoří zahradní technika – sekačky na trávu (elektrické, akumulátorové i benzinové) včetně moderních robotických sekaček.

Další důležitou skupinou produktů je zahradní technika pro úpravu dřevin – stromů a keřů. S tímto úkolem vám pomohou řetězové pily (elektrické, benzinové či akumulátorové), nůžky na živý plot či větve a se zpracováním odpadu ze zahradních prací pomohou drtiče větví.

S údržbou travnatých i křovinatých ploch pak pomohou křovinořezy, nůžky na trávu, provzdušňovače, kultivátory či zahradní vysavače a foukače. To vše lze od značky RIWALL na KAMODY rovněž pořídit.

Co dalšího můžete mít doma od jedné značky v líbivém žlutočerném designu RIWALL? Třeba vysokotlaký čistič, ruční postřikovač či kalové čerpadlo.

Nabídka sekaček RIWALL na KAMODY

Žádná zahrada se neobejde bez travní sekačky. Zda sáhnete po elektrické, akumulátorové, benzinové, nebo dokonce robotické sekačce RIWALL, záleží na mnoha faktorech.

Obecně platí, že na malé zahradní plochy vám bude bohatě stačit elektrická nebo akumulátorová sekačka. Jejich výhodou je tichý chod a snadná údržba. Na rozlehlé plochy a členitější zahradu je pak vhodnou volbou klasická benzinová sekačka. Máte-li dostatečný rozpočet a musíte přitom pečovat o rozhlehlý trávník, sáhněte po robotické sekačce. S tou zvládnete údržbu na jedničku, aniž byste museli péči o zahradu pravidelně věnovat svůj drahocenný čas.

Nabídka nářadí RIWALL pro péči o stromy a keře

Kromě trávníků dnes velkou část zahrad zabírají okrasné stromy a keře. S péčí o ně vám pomohou jednak ruční nůžky na zastřihování jednotlivých větviček, s živými ploty vám ale pomůže výkonnější nářadí. Opět můžete vybírat z elektrické, motorové či akumulátorové varianty.

Akumulátorové nůžky nabízejí největší komfort při stříhání – stroj je relativně tichý a dobře se s ním manipuluje. Nechcete-li ale řešit dobíjení akumulátoru, zejména na větší zahrady se bude hodit benzinový model. Zlatou střední cestou je pak elektrická varianta, jejíž hlavní nevýhoda spočívá v kabelu, u kterého hrozí nechtěné přestřižení.

Velká nabídka čerpadel

Žádný rodinný dům se zahradou se neobejde bez čerpadla. Proto není divu, že na KAMODY.cz najdete i širokou nabídku čerpadel RIWALL.

Čerpadlo je nezbytné například pro rozvádění pitné a užitkové vody po domě a zahradě. Právě čerpadlo zajišťuje, že je v potrubí dostatečný tlak a voda z kohoutku teče potřebným proudem i ve vyšších patrech nebo na vyvýšených místech zahrady.

Vedle toho je dobré mít doma kalové čerpadlo. To se vám bude hodit třeba při prudkých lijácích – rychle s nimi vyčerpáte vodu třeba ze zaplavených sklepů. Kromě toho vám kalová a ponorná čerpadla pomohou s čerpáním vody ze studny nebo bazénu.

Kde koupit zahradní techniku RIWALL?

Produkty značky RIWALL najdete v internetovém obchodě KAMODY. Jde o český on-line obchod pro dům a zahradu s mnohaletou tradicí. Spolehnout se tak můžete vedle široké nabídky a skladových zásob i na přátelskou komunikaci a rychlé doručení. Podívejte se na nabídku produktů RIWALL, které můžete přímo na e-shopu přehledně filtrovat a vybrat si tak přesně takový produkt, jaký vyhovuje vašim požadavkům.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.