Koupelnové doplňky

V dnešní době si koupelnové doplňky může dovolit téměř každý. Proč si tedy z koupelny neudělat ještě hezčí a příjemnějš místo? Mezi doplňky do koupelen naleznete pestrou škálu výrobků od obyčejných běžných doplňků až po luxusní a designové doplňky v různých stylech.

Při výběru doplňků je dobré brát také ohled na praktičnost. I příliš mnoho doplňků v koupelně nepůsobí esteticky. Zakladním doplňkem je tedy většinou mýdlenka, dávkovač mýdla, háčky a věšáčky na ručníky. Dále se koupelna může vybavit zrcadlem, předložkou před vanu nebo sprchu, poličkou, košem na prádlo či sprchovým závěsem. Tímto samozřejmě sortiment doplňků ani jejich nabídka u nás nekončí a Vy si prohlédněte všechno ostatní příslušenství.

Od velkého množství českých i zahraničních výrobců Vám nabízíme dle Vašich požadavků výrobky od značek NIMCO, NOVASERVIS, SAPHO, JIKA, KELA, SPIRELLA, HANSGROHE, ROCA  a dalších. V případě, že si budete potřebovat radu nebo pomoc, kontaktujte nás. Náš odborný personál Vám rád poradí a odpoví na Vaše dotazy. Ať si u nás vyberete cokoli, můžete si být jisti kvalitou a nejlepší cenou na trhu! Navíc velkou část zboží máme skladem, takže Vám je rychle doručíme.

Zobrazit více >>>
RAVAK
SPIRELLA
NOVASERVIS
NIMCO
SAPHO

Cena

20 5540

Výrobci

Další

Barva

     

S víkem

 

Krytí IP

   

Typ

   

Napětí

   

Patice

 

Barva svítidla

   

Materiál

   

Zdroj světla

 

Šířka

     

Hloubka

       

Výška

       

Objem

         

Barva

Další                                

Materiál

Další                

Tvar

   

Víko

   

Šířka záběru

 

Doplňky