Kotle

Kotel je další důležitou součástí domácnosti. Nejen kvůli ohřevu vody, ale hlavně kvůli teplu a to především v chladnějších měsících. Kdo by přece nechtěl mít doma teplo?

Nabízíme opravdu pestrý a široký výběr kotlů všech druhů. Najdete u nás elektrokotle, které jsou šetrné k životnímu prostředí, protože neprodukují žádné emise. Máme také plynové a kondenzační kotle šetrné k ovzduší a s vysokým výkonem. Dále nabízíme kotle na tuhá paliva, u kterých je jako topivo nejčastěji používané dřevo, brikety nebo uhlí. Kotle se pak dělí na kotle na biomasu, na pelety, automatické a na ruční podávání. Samozřejmě si u nás pohodlně vyberete i příslušenství, kouřovody a odkouření.

Specializujeme se na kvalitní a ověřené výrobce jako je ARISTON, ATMOS, BENEKOV, BUDERUS, DAKON, EDILKAMIN, JUNKERS, PROTHERM, VIADRUS, VERNER aj.

V případě, že budete potřebovat poradit s výběrem vhodného kotle, neváhejte nás kontaktovat. Můžete telefonicky nebo i na e-mail a my Vám rádi poradíme a pomůžeme vybrat to nejlepší právě pro Vás.

Zobrazit více >>>
KOVOKRAUS
REGULUS
ROJEK
HAAS+SOHN
JUNKERS

Cena

0 104000

Výrobci

Výkon max.

 

Účinnost

 

Dochlazovací smyčka

 

Palivo

   

Průměr kouřovodu

Další              

Délka kouřovodu

     

Emisní třída

 

Tloušťka plechu

       

Klapka

   

Čistící otvor

   

Barva

   

Koleno

     

Redukce

       

Průměr redukce menší

   

Průměr redukce větsí

   

Úhel

 

Průměr