Křovinořezy

MAKITA
BOSCH
GÜDE
FIELDMANN
SCHEPPACH
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Křovinořezy

Křovinořezy a vyžínače slouží k vyžínání a sekání vysoké trávy případně neudržovaných a hustých porostů s příměsí křovin ocelovými noži nebo strunou. V posledních letech jsou již naprosto běžnou výbavou. Může tak do jisté míry nahradit rotační sekačku při sekání travních ploch. Krovinořez je možné také použít v některých případech místo sekačky, zlikvidujete s ním drobné větve. Snadno se s nimi také dostanete tam, kde je to s běžnou sekačkou problém, jako jsou například příkopy. Vyžínačem pak vše doladíte. Hravě s ním dosekáte trávu těsně okolo plotů, zdí a nebo záhonků. U nás si vybere z bohaté nabídky elektrických vyžínačů, aku vyžínačů, benzínových křovinořezů a také z náhradních dílů a příslušenství.

Máme profesionální tým s bohatými zkušenostmi a odborný znalostmi. Ochotně Vám pomůže s výběrem. Jsme odborníci na špičkové výrobce, mezi které patří GARDENA, GÜDE, PARTNER. Neváhejte a kontaktujte nás na emailu či telefonním čísle. Jsme Vám k dispozici po celý den. Máme velmi kvalitní výrobky a bezkonkurenční ceny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.