Vážení zákazníci, díky velkému počtu objednávek dochází ke zpoždění expedice o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Bazény a vodní sporty

Bazény v dnešní době už nejsou jen záležitostí bohatých lidí. Může si ho dovolit téměř každý. Je snad něco lepšího, než si v horkém letním dni vlézt do bazénu a příjemně se osvěžit? Nebo si zaplavat, zahrát nějakou vodní hru či jen tak relaxovat? Bazén se pomalu stává naprosto běžnou součástí každé zahrady. Konstrukce bazénů jsou tak lehce sestavitelné, že není člověk, který by ho nezvlád postavit. Všechny bazény jsou vysoce odolné, kvalitní, mají dlouhou životnost a hlavně jsou bezpečné.

Zde si v našem sortimentu můžete vybrat z pestré a obsáhlé nabídky nadzemních bazénů s konstrukcí, nafukovacích a bazénů pro děti. Pro méně zkušené plavce a děti v nabídce máme plavecké pomůcky a vodní hračky. Pro milovníky masáží a relaxace tu máme vířivky, které Vám to přinesou obojí a to v kteroukoliv roční dobu. Nabízíme samozřejmě také velký výběr příslušenství, kam řadíme bazénovou chemii, bazénové čističe, krycí plachty, filtrace, solinátory, schůdky. Pak zde jsou doplňky jako například nafukovací křesla, lehátka a chladící boxy na studené nápoje. Nezapomínáme ani na oblíbený a praktický solární ohřev bazénu, solární sprchy a solární plachty. Naše nabídka je tak široká, že si zde vybere opravdu každý.

Nečekejte a vyberte si u nás z opravdu nepřeberného množství bazénů, vířivek a příslušenství. Vše nabízíme jen od těch nejlepších a léty ověřených výrobců, mezi které patří MARIMEX, INTEX, STEINBACH, VODNÁŘ a dalších. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Náš odborný personál Vám rád poradí a pomůže. Velkou část zboží vedeme skladem, takže Vám ho rychle doručíme. Navíc zde najdete výrobky za bezkonkurenční ceny! Ideální vysněný bazén u nás čeká na každého!

Zobrazit více >>>
INTEX
STEINBACH
SPORTWELL

Nejprodávanější

Cena

0 22200

Výrobci

Výška bazénu

     

Bazén

   

Tvar bazénu

 

Průměr bazénu

     

Rozměr plachty

 

Hmotnost

Další                

Objem

         

Barva

Další                  

Zdroj napájení

 

Tvar

   

Varianta