Elektro a světla

Televize, jedinečný spotřebič, který dokáže upoutat naší pozornost na dlouhou chvíli. Umožňuje Vám sledovat zpravodajství ze světa, dokumentární pořady, ale i zábovnou sekci s filmy, seriály a jinými pořady. Pomocníky pro televize jsou DVD přehravače, domácí kina a další audio technika pro lepší požitek ze sledování. Pro uchování naších zážitků tu máme foto a videokamery, které je uchovají v celé své kráse. Kamery v autě mohou pomoci při dopravní nehodě pro usvědčení viníka. Když už mluvíme o autě v naší nabídce máme HI-FI techniku do auta, která nám zpříjemní cestování na dlouhých cestách. Pro komunikaci s ostatními nabízíme mobilní telefony a GPS pro navigaci. Další příslušenství k nim pouzdra, držáky, nabíječky a power banky. Nezapomínejme též na počítačové příslušenství od myši, klávesnice, po různé kancelářské potřeby

Každý chce ušetřit, ale kde to jde? Ušetřit lze na osvětlení a žárovkách. Moderní generace led žárovek Vám to zaručí při svoji nízké spotřebě a dlouhé životnosti. Musíme dbát na to do jaké místnosti žárovku vybíráme a k jakému účelu bude sloužit. U nás preferujeme teplé bílé světlo s hodnotou 2 700 K. Je to standardní hodnota, ale ne jediná. Žárovky pod touto hodnotou jsou teplejší a syté, nad 2 700 K jsou chladnější přibližující se dennímu světlu. Další hodnotou pro výběr je počet lumenů. To vyjadřuje jak moc bude žárovka svítit.

Nezapomínejme na zvonky, bezpečnostní systémy, baterie, zasuvky a prodlužovací kabely pro bezpečný chod domácnosti.

Nečekejte a výbírejte z našeho širokého sortimentu. Vše nabízíme jen od špičkových a léty ověřených výrobců, mezi které patří SENCOR, RETLUX, YENKEE, ELEKTROBOCK, PHILIPS a dalších. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Náš odborný personál Vám rád poradí a pomůže. Velkou část zboží vedeme skladem, takže Vám ho rychle doručíme. Navíc zde najdete výrobky za bezkonkurenční ceny!

Zobrazit více >>>
NOVASERVIS
ELEKTROBOCK
EXTOL
PHILIPS

Cena

220 1790

Výrobci

Barva svítidla

 

Pohybové čidlo

 

Materiál

 

Patice

 

Energetická třída

 

Krytí IP

 

Zdroj světla

 

Zdroj světla součástí svítidla

 

Typ

 

Typ

   

Materiál

 

Barva svítidla

 

Patice

 

Typ

 

Napětí

 

Patice

 

Barva svítidla

 

Materiál

 

Napájení

 

Série