Koupelnové radiátory

Koupelnové radiátory výrobců KORADO, P.M.H., RAVAK, ISAN a dalších renomovaných výrobců z celého světa. Pod pojmem koupelnový radiátor si každý jistě představí tzv. koupelnový žebřík. Radiátory do koupelny jsou většinou vyrobeny z ocelových profilů různého průměru, liší se výkony, tvarem, velikostí a samozřejmě i cenou. 

V této kategorii se setkáte s koupelnovou sérii radiátorů KORALUX, které jsou vyrobeny pomocí nových výrobních technologií. Dále si zde vyberete z pestrého sortimentu radiátorů nerezových, klasických v bílé barvě a nebo radiátorů elektrických a pro kombinované vytápění. Pokud si pořídíte nerezový radiátor nebo radiátor barevný, nebo s motivem, zcela jiště tímto prvkem dodáte Vaší koupelně nový rozměr.

V případě, že budete chtít odborně poradit, nebo jen pomoci s výběrem, kontaktujte nás! Máme proškolený personál, který Vám odpoví na každý dotaz. Vzhledem k obsáhlému sortimentu jsou produkty v několika cenových kategoriích. Najde se tu něco pro každého. Navíc máme velkou část zboží skladem, takže Vám ho rychle doručíme!

Zobrazit více >>>
ISAN
KORADO
P.M.H.
KERMI
SAPHO