Krbové vložky

Krbové vložky se používají do zděného krbu. Výhodou krbu je možnost rozvodu teplého vzduchu do okolních místností a v případě použití akumulačního materiálu také neobvykle dlouhá doba sálání. V nabídce máme výrobce HAAS+SOHN, ABX a nebo třeba EDILKAMIN. Ocelové krbové vložky mají tu výhod, že jsou šetrné a mají nižší povrchové teploty, než krbová vložka z litiny. Jejich živtnost je ale srovnatelná. Teplo z krbových vložek je lépe akumuluje díky šamotové vyzdívce, která zároveň zajišťuje stabilnější teploty v místnosti.

Výhodou krbových vložek je, že se z nich světlo dostane širokého prostoru. Jednoplášťové krbové vložky navíc nepotřebují ventilátor, prtože se nepřehřívají, akumulují teplo a ohřívají i prostor mezi vložkou a obezdívkou. Všechny námi nabízené krbové vložky splňují ty nejpřísnější požadavky a jsou tedy bezpečné, nezávadné a spolehlivé.

Stejně jako u krbových kamen, se i krbové vložky dělí na teplovodní a teplovzdušné. Ty u nás najdete ve speciálních kategoriích. Nabízíme k nim samozřejmě také nezbytné příslušenství.

V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, náš odbroně vyškolený personál Vám rád poradí. Stačí když nás kontaktujete! Vyberte si ještě dnes svou vysněnou krbovou vložku a užívejte si romantiku s pohledem na praskající oheň. U nás nakoupíte za ty nejlepší ceny na trhu!

Zobrazit více >>>
KRATKI
LECHMA
EDILKAMIN
HAAS+SOHN
JOTUL

Cena

0 84700

Výrobci

Další

Vytápěný prostor

Další            

Výkon vzduch

Další                      

Spotřeba paliva

 

Teplovodní výměník

   

Výkon voda

     

Max. délka paliva

       

Průměr kouřovodu

Další            

Externí přívod vzduchu

   

Účinnost

Další                

Typ paliva

         

Vývod kouřovodu

     

Oplach skla

   

Průměr kouřovodu

   

Délka kouřovodu

   

Závit

 

Připojení

 

Tloušťka plechu

 

Klapka

 

Čistící otvor

 

Barva

   

Kategorie zboží