Radiátorové hlavice a ventily

Radiátorové hlavice a ventily jsou nezbytnou součástí každého radiátoru. Bez nich byste jen těžko ovládali a regulovali to, jak chcete, aby radiátor hřál. U nás pořídíte spoustu hlavic a ventilů různých vlastností a designů. Specializujeme se na výrobce DANFOSS, HEIMEIER a nebo KORADO.

Radiátorová hlavice je prvek, kterým ovádáte ventil na radiátoru. Hlavic existuje několik druhů. My se sousřtřeďujeme na hlavice ruční, které se ovádají klasicky ručně. Pak máme také termostatické hlavice a ty udržují nastavenou teplotu. Tato regulace pak štří naše finance. Podobně fungují elektrické termostatické hlavice, které jsou ale napojené na elektřinu.

Radiátorové ventily jsou prvkem regulačním. Funguje tak, že mechanicky přiškrtí průtok a ventil tak sníží průtok topné vody do radiátoru. Když využijete naši nabídku, výhodně zde pořídíte také sadu hlavice a ventilu. Touto kombinací vlastně zajistíte automatickou regulaci průtoku topné vody.

Potřebujete-li poradit, kontaktujte nás a náš personál se Vám bude věnovat! nabízíme pestrý sortiment a skvělé ceny, které jinde nenajdete. Díky tomu, že velkou část zboží máme skladem, rychle ho doručíme!

Zobrazit více >>>
DANFOSS
HEIMEIER
HERZ
CONECTERM
SAPHO