Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 2-3 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Radiátorové hlavice a ventily

Radiátorové hlavice a ventily jsou nezbytnou součástí každého radiátoru. Bez nich byste jen těžko ovládali a regulovali to, jak chcete, aby radiátor hřál. U nás pořídíte spoustu hlavic a ventilů různých vlastností a designů. Specializujeme se na výrobce DANFOSS, HEIMEIER a nebo HERZ.

Radiátorová hlavice je prvek, kterým ovádáte ventil na radiátoru. Hlavic existuje několik druhů. My se soustřeďujeme na hlavice ruční, které se ovádají klasicky ručně. Pak máme také termostatické hlavice a ty udržují nastavenou teplotu. Tato regulace pak šetří naše finance. Podobně fungují elektrické termostatické hlavice, které jsou ale napojené na elektřinu. Dále nabízíme digitální termostatické hlavice, u kterých jde nastavit teplota a nebo jsou řízený centrální jednotkou.

Radiátorové ventily jsou prvkem regulačním. Funguje tak, že mechanicky přiškrtí průtok a ventil tak sníží průtok topné vody do radiátoru. Když využijete naši nabídku, výhodně zde pořídíte také sadu hlavice a ventilu. Touto kombinací vlastně zajistíte automatickou regulaci průtoku topné vody. Dále máme sety připojení pro dadiátory VK a klasik. Nezapomínejme ještě na uzavíratelné šroubení "H", jednobodové připojení, jedno a dvoutrubky a další příslušenství.

Potřebujete-li poradit, kontaktujte nás a náš personál se Vám bude věnovat! nabízíme pestrý sortiment a skvělé ceny, které jinde nenajdete. Díky tomu, že velkou část zboží máme skladem, rychle ho doručíme!

Zobrazit více >>>
HEIMEIER
DANFOSS
HERZ
NOVASERVIS
ELEKTROBOCK

Cena

0 5340

Výrobci

Další

Závit

 

Připojení

         

Provedení

         

Připojovací závit

     

Umístění čidla

   

Krytí IP

 

Ochrana proti krádeži

 

Barva

Další              

Délka připojovacího kabelu

   

Ekvitermní

 

Rozteč

 

Teplotní rozsah

   

Délka kapiláry

   

Počet tepl. změn

   

Varianta

   

Varianta

   

Typ

         

Napětí - Typ pohonu

       

Série