INTEX Bazén Speed-Up Pool Set 488 x 107 cm s pískovou filtrací a schůdky 010020
INTEX Bazén Speed-Up Pool Set 488 x 107 cm s pískovou filtrací a schůdky 010020 INTEX Bazén Speed-Up Pool Set 488 x 107 cm s pískovou filtrací a schůdky 010020

INTEX Bazén Speed-Up Pool Set 488 x 107 cm s pískovou filtrací a schůdky 010020

INTEX Bazén Speed-Up Pool Set 488 x 107 cm s pískovou filtrací a schůdky 010020 Pro osvěžení v horkých dnech se zaručeným faktorem pobavení pro celou rodinu, to vše nabízí bazén Speed-Up Pool O ... Zobrazit celý popis »


Kód / Model: 010020

Popis

INTEX Bazén Speed-Up Pool Set 488 x 107 cm s pískovou filtrací a schůdky 010020

Pro osvěžení v horkých dnech se zaručeným faktorem pobavení pro celou rodinu, to vše nabízí bazén Speed-Up Pool O 488 x 107 cm. Objem vody při naplnění 80% 14.209 l, čas montáže ca. 15 minut. Tloušťka folie podlahy a stěn se postará o vysokou stabilitu a jistotu. Pro optimální filtraci doporučujeme pískovou filtraci Cleanmaster, 4.000 l/h, která je součástí balení. V balení jsou také praktické schůdky.

Přehled údajů:

Bazén O 488 x 107 cm
Objem vody při 80 % naplnění: 14.209 l
Tloušťka folie podlahy 0,35 mm
Tloušťka folie stěn 0,55 mm
Tloušťka folie kruhu 0,36 mm
Písková filtrace Cleanmaster, 4.000 l/h
Vinylová krycí plachta, tloušťka 0,18 mm
Schůdky, max. zatížení136 kg

Robustní, silná bazénová fólie
Vysoká stabilita díky patentované konstrukci
Velmi dobře nastavená písková filtrace
Široké příslušenství

Tloušťka materiálu a kvalita

Dno a boční stěny této série bazénů jsou vyrobeny ze 3 vrstev materiálu SUPER-TOUGH®. Tento velice pevný materiál se skládá a z polyesterové podkladové tkaniny se silným, oboustranně nalaminovaným PVC. SUPER-TOUGH® je odolný proti benzínu, oleji, slané vodě a obzvlášť odolný proti oděru, nárazu a slunečnímu záření.


Stability aStabilita a bezpečnost

Patentovaný tvar od INTEX zajišťuje maximální stabilitu Vašeho bazénu bez potřeby dodatečné opory kovových výstuží a podpěr.


Nafukovací prstenec a vzduchový venil

K nafouknutí prstence slouží extra velký vzduchový ventil. Tento je standardně vybaven ochranou proti zpětnému úniku vzduchu, aby se minimalizoval únik vzduchu při zavírání ventilu.


Vypouštění a bezpečnost

Tyto bazény standardně disponují šroubovacím vypouštěcím ventilem na vnější straně a tlakovým uzávěrem na vnitřní straně bazénové fólie. Tento slouží nejen k vyšší bezpečnosti, ale zároveň chrání před neúmyslným vypuštěním bazénu.


Praktičtí pomocníci

Nejen montáž, ale i demontáž = vypuštění bazénu by mělo být rychlé a jednoduché. Za tímto účelem je již v základní výbavě vypouštěcí zařízení s připojením na hadici. Musíte jen odšroubovat vypouštěcí ventil a připojit zahradní hadici. Zbytek se dokončí sám, žádné ponorné čerpadlo není zapotřebí.


Uzávěr přípojky k filtraci

Chcete používat Váš bazén i bez připojení filtrace?
Chcete vyměnit filtrační kartuši?
Právě se provádí údržba Vašeho filtračního čerpadla?
Žádný problém!
Jednoduše použijte k uzavření přípojky k filtraci uzávěr, který je součástí již v základní výbavě. K uzavření jej zmáčkněte v otvoru přípojky k filtraci na vnitřní straně bazénové fólie. Rychle, jednoduše, efektivně.


Velice dobře nastavená písková filtrace

Písková filtrace, která je součástí balení, se postará o to, aby byla voda v bazénu křišťálově čistá. Při výkonu 3,800 l/h je voda v bazénu přefiltrována během méně než 4 hodin. Propojení bazénu a filtračního čerpadla pomocí bazénové hadice o O 32 mm.

ilustrační foto

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:© 2004 - 2023 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.