KOLO Style klozet kombinační, 3/6l odpad univerzální, s hlubokým splachováním, skryté upevnění, Reflex L29000900
KOLO Style klozet kombinační, 3/6l odpad univerzální, s hlubokým splachováním, skryté upevnění, Reflex L29000900 KOLO Style klozet kombinační, 3/6l odpad univerzální, s hlubokým splachováním, skryté upevnění, Reflex L29000900 KOLO Style klozet kombinační, 3/6l odpad univerzální, s hlubokým splachováním, skryté upevnění, Reflex L29000900 KOLO Style klozet kombinační, 3/6l odpad univerzální, s hlubokým splachováním, skryté upevnění, Reflex L29000900 KOLO Style klozet kombinační, 3/6l odpad univerzální, s hlubokým splachováním, skryté upevnění, Reflex L29000900

KOLO Style klozet kombinační, 3/6l odpad univerzální, s hlubokým splachováním, skryté upevnění, Reflex L29000900

KOLO Style klozet kombinační, 3/6l odpad univerzální, s hlubokým splachováním, skryté upevnění, Reflex L29000900 Skládající se z: - klozet L23200900, vč. upevňovací sady A3569 - nádrž keramická... Zobrazit celý popis »


Výrobce: KOLO
Kód / Model: L29000900

Popis

KOLO Style klozet kombinační, 3/6l odpad univerzální, s hlubokým splachováním, skryté upevnění, Reflex L29000900

Skládající se z:
- klozet L23200900, vč. upevňovací sady A3569
- nádrž keramická L24001, s dvojitým splachováním 3/6l

- odpad: universální
- hluboké splachování
- skryté upevnění
- barvné provedení: bílá
- povrchová úprava: Reflex
- váha: 35 kg

Co je povrchová úprava Reflex
Standardní povrch keramiky nebo skla je hladký pouze na pohled. Ve skutečnosti jeho struktura obsahuje množství mikropórů, ve kterých se rychle usazují nečistoty, bakterie a vodní kámen. Moderní ochranná vrstva Reflex činí povrch koupelnové keramiky stejně jako skla sprchových koutů dokonale hladkým. Zabraňuje tím usazování vodního kamene a nečistot, které odtékají spolu s kapkami vody pryč. To co zůstane je možno snadno a rychle odstranit jemnými čistícími prostředky. Sanitární keramika a sprchové kouty značky KOLO tak zůstávají déle čisté a Vaše koupelna vypadá stále jako nová.

Style = koupelna s vlastní tváří
Série KOLO Style přináší moderní a praktické řešení do Vaší koupelny. Pravoúhlé, mírně zaoblené tvary keramiky odpovídají převládajícím trendům současného designu.
Rozměry keramiky přitom umožňují dosáhnout komfortních podmínek i v menších prostorech.
Klozety a bidety v závěsném provedení mají délku jen 51 cm. Délka kombinačního klozetu je 64 cm, výška větší o 2 cm zvyšuje komfort užívání. Kromě závěsného WC s technologií Rimfree - bez splachovacího kruhu - mabízí série Style i kombinační klozet Rimfree.
Série Style mabízí také klozetové sedátko s automatickým pozvolným sklápěním.
Série Stylelze optimálně kombinovat s univerzální nábytkovou řadou Domino. Dle typu umyvadla su můžete vybrat vhodnou spodní skříňku, další úložný prostor získáte díky nízkým nebo vysokým postraním skříňkám.

SANITEC je největším výrobcem a dodavatelem sanitární keramiky, koupelnového nábytku, sprchových koutů a van v Evropě. Zaujímá i významné postavení v celosvětovém měřítku. SANITEC je největším nebo druhým největším výrobcem a dodavatelem v každé zemi. Do tohoto mezinárodního koncernu patří například KERAMAG, který je číslem 1 v Německu, stejně jako KOLO v Polsku, ALLIA ve Francii, IFÖ ve Švédsku či IDO ve Finsku. V České a Slovenské republice jej reprezentuje obchodní a marketingové zastoupení SANITEC, s.r.o. , které má za sebou již více než 18 let úspěšné působení na obou trzích .Prodané výrobky tvoří podíl na trhu sanity bezmála 25% v ČR a téměř 35 % v SR.
Hlavním cílem společnosti SANITEC je splňovat rostoucí požadavky náročnějších zákazníků při současném zajištění maximální efektivity. Podmínkou existence a vývoje firmy je spokojenost zákazníků. Proto dáváme důraz na zjišťování jejich potřeb a požadavků, které přenášíme do vývoje a navrhování nových výrobků a sérií.

K hlavním výrobkům, které na český a slovenský trh dodává patří:
• KERAMAG – exkluzivní série koupelnové keramiky a nábytku vysoké kvality uspokojí i ta nejvyšší přání náročných zákazníků. Moderní design, pocházející od slavných designérů zaručuje dlouholetou spokojenost.
• KERAMG DESIGN – prémiové řady výrobků značky KERAMAG, které se vyznačují trendovým designem, výjimečnými technologiemi a použitím jedinečných materiálů.
• KOLO - výrobky značky KOLO nabízejí výjimečně široký sortiment keramiky, nábytku, instalačních modulů ,van a sprchových koutů za výbornou cenu. Díky rozmanitým tvarům a provedení je možné si zařídit koupelnu podle vlastních představ.
Všechny nabízené výrobky jsou plně funkční a navržené podle nejnovějších designových trendů. Splňují požadavky evropských norem, je na ně vydáno Prohlášení o užitných vlastnostech výrobků a jsou vyráběny v závodech dle systému řízení jakosti (ISO 9001) a ochrany prostředí (ISO 14001).

Na moduly Technic GT poskytujeme záruku 10 let na komplet, na sanitární keramiku,vaničky a vany je poskytována 7- letá záruka, na sprchové kouty, vanové panely, radarové splachovače a nábytek je záruka 2 roky. Výjimkou jsou keramické výrobky Keramag se snadno čistitelnou glazurou KeraTect®, na které je záruka plných 30 let. Na území celého státu je zákazníkům k dispozici dobře fungující síť Autorizovaných servisních center.

SANITEC neustále zvyšuje obrat, jednak zvyšováním vlastního prodeje a dále také akvizicemi. V současné době má cca. 7.000 zaměstnanců, 27 výrobních závodů a obchodní zastoupení po celém světě. Hlavní sídlo koncernu Sanitec je v Helsinkách ve Finsku a v Ratingenu v Německu. Od 4. února 2005 do dnešního dne je vlastníkem všech akcií a novým majitelem skupina EQT Private Equity Funds, od roku 2013 se akcie společnosti obchodují na burze.

Další informace můžete získat na http://www.sanitec.com/

ILUSTRAČNÍ FOTO

Dokumenty

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.