Celoplošné dřezy

Výška a provedení hrany dřezu musí korespondovat s pracovní deskou což snižuje možnost výběru, oproti běžným dřezům nastavným nebo vestavným. Celoplošné dřezy nabízí například výrobce FRANKE, ALVEUS nebo BLANCO. Samozřejmě i celoplošné dřezy mají své výhody i nevýhody.

Mezi hlavní výhody řadíme větší odkládací plochu než u ostatních dřezů, lépe se u nich udržuje pořádek a tím pádem je zajištěna lepší hygiena. Dalším plusem je ekonomická výhodnost, protože díky jejich rozměrům ušetříte za pracovní desku.

Pokud se budeme zajímat o nevýhody, patřil by sem nemoderní vzhled a možná trochu nepraktické začlenění do kuchyňské linky. Pak také v případě nerezových dřezů je nevýhoda v tom, že jsou často vyráběné z více kusů. A v neposlední řadě je mínusem to, že provedení hrany dřezu nemusí být shodné s pracovní deskou.

Nečekejte a vyberte si zde dřez podle Vašich představ a potřeb. Nabízíme jen kvalitní a prověřené zboží. Velkou část sortimentu vedeme skladem, což zaručuje rychlé dodání k Vám. Náš personál Vám také rád pomůže s výběrem. Využijte skvělé nabídky za bezkonkurenční ceny!

Zobrazit více >>>
ALVEUS
FERRO
FRANKE
BLANCO
NORMA

Cena

550 3360

Výrobci

Materiál

   

Typ montáže

 

Hloubka vaničky

   

Automatické ovládání výpusti

 

Délka dřezu

   

Šířka dřezu

   

Varianta

     

Barva

 

Šířka

   

Hloubka

         

Kategorie zboží

 

Rozměr

         

Struktura povrchu

       

Způsob instalace