BOSCH Měřící technika a lasery

BOSCH
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
BOSCH Měřící technika a lasery

Zde najdete rozmanitý výběr vysoce kvalitních Měřící technika a lasery od renomované značky BOSCH. Ponořte se do světa BOSCH a objevte perfektní Kombinované lasery, Rotační lasery, Čárové lasery, Bodové lasery, Přijímače, Nivelační přístroje, Detektory , Monitorovací kamery, Dálkoměry, Termokamery a termodetektory, Měřicí kolečka, Úhloměry a vodováhy, Stativy a nivelační latě, Metry a pásma, Příslušenství.

Naše BOSCH Měřící technika a lasery jsou k dispozici v různých cenových relacích, které vyhovují vašim potřebám a rozpočtu. Nejnižší cena našich výrobků v této kategorii začíná na 64 Kč, zatímco nejvyšší cena pak na 55 700 Kč.

V závislosti na vašich potřebách můžete filtrovat podle Napětí akumulátoru, Výška, Krytí IP, Barva. Tímto způsobem naleznete přesně ty produkty BOSCH Měřící technika a lasery , které odpovídají vašim individuálním preferencím.

Zboží Měřící technika a lasery od BOSCH zasíláme po celém Česku a Slovensku a do 3 dalších zemí.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.