Pily a pilky

Pily a pilky se vyrábějí hned v několika provedeních. Liší se svými vlastnostmi podle toho, na který materiál jsou určené. Některé vlastnosti však mají společné. Mezi takové patří například přesnost, komfortní zpracování rukojeti, takže se s nimi pohodlně pracuje, spolehlivost a samozřejmě i vysoká kvalita. Jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, takže jsou odolné a budou Vám sloužit dlouhá léta.

V našem sortimentu najdete velký výběr pil na dřevo, které uplatní každý, kdo často pracuje se dřevem různé velikosti a tloušťky. Pily obloukové pak nejvíce plní funkci při řezání silnějších větví a kmenů. S pilami ocaskami se nejčastěji potkáme při práci se dřevem, sádrokartonem, plynobetonem, kovem nebo i plastem. Dále máme v nabídce pily na kov a pórobeton. Nabízíme také kvalitní příslušenství a náhradní díly, jako jsou pilové plátky.

U nás si vybere pily a pilky jak zkušený profesionál, tak i domácí kutil. Vybere si zde zkrátka každý. Specializujeme se na kvalitní a špičkové výrobce, jako je EINHELL, EXTOL a další. Poskytujeme také odborné poradenství, takže Vám rádi pomůžeme s výběrem toho pravého. Neváhejte a vybírejte ještě dnes. Zboží ihned expedujeme a rychle Vám ho doručíme. Najdete zde navíc produkty za nejlepší ceny na trhu!

Zobrazit více >>>
EXTOL
ERBA
FISKARS
FORTUM
BECKFORD

Cena

23 770

Výrobci

Délka

Další                  

Počet zubů

   

Sada

   

Délka

 

Varianta

   

Série