Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 2-3 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Krby a kamna

Krby a kamna jsou oblíbené nejen pro účinné vytápění, ale také mohou příjemně ovlivnit a oživit vzhled celé místnosti. Pořízením krbových kamen, kachlových kamen nebo krbové vložky, ve kterých se topí tuhými palivy, ušetříte v dnešní době spoustu peněz. Navíc mají mnohem vyšší účinnost a tím pádem menší spotřebu paliva. Pozadu nezůstává, dnes už poměrně běžná vlastnost, kterou je šetrnost k životnímu prostředí. K topení slouží nejčastěji dřevo a pelety. Existují i krby a kamna na biolíh, plyn nebo na elektřinu. Dále se liší podle toho, zda mají nebo nemají teplovodní výměník. 

V našem e-shopu se specializujeme na krbové vložky, kachlová a krbová kamna. Vše ve 2 variantách: teplovodní s výměníkem a teplovzdušná bez výměníku. Máme také kamna a krbové vložky na pelety, na biolíh, plyn, elektriku. Do tohoto odvětví se mohou zařadit i sporáky na tuhá paliva a samozřejmě nepostradatelné doplňky a příslušenství. Dále máme krbové obestavby příslušenství pro stavbu krbu.

Naleznete u nás ty nejkvalitnější výrobky od léty prověřených výrobců ABX, KRATKI, HS FLAMINGOEDILKAMIN, HAAS + SOHN, LECHMA, NORDICA a další.

Pokud zamýšlíte nákup krbu nebo kamen do Vašeho domu, bytu či chalupy, jste tu tedy správně! S prodejem máme dlouholeté zkušenosti. Rádi Vám poradíme a odpovíme na případné dotazy. Nečekejte tedy, až Vám zima zaklepe na dveře a objednejte si kamna přesně podle Vašich představ už teď. Z široké a pestré nabídky za skvělé ceny si jistě vyberete.

Zobrazit více >>>
EDILKAMIN
KRATKI
LECHMA
HAAS+SOHN
ABX

Cena

0 84700

Výrobci

Další

Vytápěný prostor

Další                  

Výkon vzduch

Další                  

Spotřeba paliva

       

Teplovodní výměník

   

Výkon voda

   

Max. délka paliva

     

Průměr kouřovodu

Další            

Externí přívod vzduchu

   

Účinnost

Další            

Předepsaný tah komínu

 

Typ paliva

         

Vývod kouřovodu

     

Oplach skla

   

Průměr kouřovodu

   

Délka kouřovodu

 

Tloušťka plechu

 

Klapka

 

Čistící otvor

 

Barva

 

Šířka

     

Hloubka

     

Výška

       

Objem

 

Barva

Další            

Kategorie zboží