Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 2-3 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Kachlová kamna

Dnes jsou kachlová kamna opět oblíbená a to díky jejich skvělým vlastnostem a také mají poutavý design. Pokud kamna správně naistalujete, stačí když do nich bdete přikládat palivo jen dvakrát za den. Což je velmi praktické a současně tím vychazí najevo jejich skvělá vlastnost. Tou je bezesporu účinnost a úspora paliva. Výhodou krbových kamen s kachlovým obkladem je dlouhá doba sálání. U kachlových kamen je pomalejší náběh teploty. Po nahřátí začínají sálat a naopak po vyhasnutí plamene v kamenech vydrží vydávat teplo ještě několik hodin. Není ani třeba často vynášet popel.

V sortimentu kachlových kamen se setkáte se speciálními kategoriemi. V nich pak najdete kachlová kamna teplovodní a teplovzdušná. Samozřejmě nechybí ani velký výběr příslušenství.

Vybrat si u nás můžete z nepřeberného množství kvalitních kachlových kamen. Poskytujeme odborné poradenství, takže nás stačí kontaktovat a náš vyškolený personál Vám poradí s výběrem. Velkou část zboží máme skladem a rychle Vám ho doručíme. Specializujeme se především na prověřené výrobce ABX, EDILKAMIN a nebo HAAS+SOHN.

Zobrazit více >>>
HAAS+SOHN
ABX
KOVOKRAUS

Cena

0 51200

Výrobci

Průměr kouřovodu

 

Délka kouřovodu

 

Tloušťka plechu

 

Klapka

 

Čistící otvor

 

Barva