Krbová kamna

Moderní krbová kamna jsou nejen vkusná, takže ozdobí každý interiér, ale i velmi užitečná. Nabízejí široký rozsah tepelného výkonu a můžete je použít k vytápění nebo temperování celých rodinných domů, chat, chalup i třeba zimních zahrad. Splňte si s námi sen mít v obývacím pokoji krb. Užívejte si pak dlouhé zimní večery doma, u romanticky praskajícího dřeva!

Krbová kamna hravě zvládnou vytopit celý dům, byt nebo chalupu. Není však ale problém, využívat je na vytopení určitých místností. Co takhle zatopit jen příležitosně, když přijde návšteva? Vytvoříte tím jedinečně příjemnou atmosféru a všichni se jistě budou cítit pohodlně.

Stejně jako ostatní kamna je dělíme na teplovodní, teplovzdušná a nabízíme k nim určené příslušenství. O krbová kamna přesně podle Vaich představ se postarají výrobci ABX, EDILKAMIN, HAAS + SOHN a spousta dalších. U všech námi nabízených krbových kamen si můžete být jisti jejich kvalitou, bezpečností a spolehlivostí. Nabízíme je v široké cenové relaci, takže nikdo nebude mít problém si vybrat. Pokud budete mít zájem, náš odborný personál Vám poradí s výběrem.

Zobrazit více >>>
JOTUL
HSFLAMINGO
HAAS+SOHN
KRATKI
EDILKAMIN

Cena

0 63000

Výrobci

Další

Vytápěný prostor

Další                                  

Výkon vzduch

Další                              

Spotřeba paliva

Další                  

Teplovodní výměník

   

Výkon voda

     

Max. délka paliva

Další                        

Průměr kouřovodu

         

Externí přívod vzduchu

   

Účinnost

Další                        

Předepsaný tah komínu

       

Přetlak výměníku

     

Typ paliva

         

Vývod kouřovodu

     

Oplach skla

   

Průměr kouřovodu

     

Délka kouřovodu

   

Tloušťka plechu

 

Klapka

 

Čistící otvor

 

Barva