Kamna na pelety

Kamna na pelety Vám poskytují pohodlný, úsporný a automatický způsob vytápění. Peletová kamna běžně mají zabudovaný elektronický programátor a digitální display. Liší se velikostí zásobníku a výkonem, dělíme je na teplovzdušná a teplovodní. U nás najdete kamna na pelety od renomovaných výrobců HAAS+SOHN, ABX a také od značky EDILKAMIN aj.

Co se týká udržování průměrné a stále teploty v místnosti, využívají se vestavěné elektronické termostaty a také programátory. Přesné dávkování pelet je zajištěno pomocí automatického podavače, který pozná, jaké množství je potřeba. Jejich zapálení pak probíhá opět automaticky po tom, co se kamna zapnou. Když je v místnosti požadovaná teplota, kamna sníží svůj výkon. Při snížení teploty, svůj výkon opět zvýší.

V naší nabídce se setkáte se všemi druhy peletových kamen. Ve zvláštních kategoriích si tak můžete vybrat kamna na pelety s teplovodním výměníkem, teplovzdušná a také příslušenství, které je k nim určeno. Neváhejte tedy a vyberte si ještě dnes! Rádi Vám i pomůžeme a poradíme, co si vybrat, aby jste byli spokojeni!

Zobrazit více >>>
EDILKAMIN
HAAS+SOHN
ABX
NORDICA

Cena

0 78000

Výrobci

Vytápěný prostor

   

Výkon vzduch

   

Spotřeba paliva

   

Teplovodní výměník

 

Průměr kouřovodu

 

Externí přívod vzduchu

 

Účinnost

   

Typ paliva

         

Vývod kouřovodu

     

Oplach skla

 

Průměr kouřovodu

   

Délka kouřovodu

   

Tloušťka plechu

 

Klapka

 

Čistící otvor

 

Barva

   

Kategorie zboží