Solární ohřívače vody

REGULUS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Solární ohřívače vody

Slunce je největším zdrojem energie na světě a také nevyčerpatelným. Nejen proto jsou solární ohřívače čím dál více oblíbeny. Narozdíl od ostatním zdrojům, které se běžně využívají a mezi které patří například fosilní paliva. Je to čistě přírodní zdroj. Jeho nejsilnější předností je, že nevytváří žádné odpadní škodlivé látky.

Tento typ ohřívačů tedy funguje na základě slunečních kolektorů. Jejich fungovaní je naprosto jednoduché, spolehlivé a první řadě účinné. Byly provedeny i průzkumy, které ukázaly, že pokud jsou tato zařízení dobře navržena a instalována, umí ušetřit až okolo 70% nákladů na ohřev vody za rok. Tyto solární systémy řídí regulátor a ten spíná podle toho, jaký je teplotní rozdíl mezi zásobníkem a kolektorem.

Na výrobu solárních ohřívačů vody se zaměřují výrobci, jako je TATRAMAT nebo DRAŽICE a další zkušení výrobci. Naleznete u nás bohatý výběr, zboží skladem a bezkonkurenční ceny! Poskytujeme také zdarma odborné poradenství! Tak na nic nečekejte a vyberte si ještě dnes!

© 2004 - 2020 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.