Podlahové topení

Podlahové vytápění je založeno na topných rohožích s jednovodičovým kabelem nebo topné kabely pro zalití do vyrovnávací hmoty nebo flexilepidla pod podlahovou krytinou. Naleznete v mnoha velikostech. Naleznete zde také regulační techniku pro podlahové vytápění.

Podlahové topení má kořeny již ve starém Římě. A důvody, proč se i tehdy podlahové vytápění využívalo, jsou stejné jako dnes. Je to hlavně kvůli tomu, že je to pohodlný a komfortní způsob, jak vytopit byt či dům. Je to také ekonomický výhodné, protože podlahové topení nespotřebuje tolik energie. A to je díky tomu, že topení je po velké ploše a stačí, když se topení vyhřeje na teplotu jen o něco vyšší než je požadovaný komfort. Teplo, které podlahové topení vydává, se nazývá sálavé. A narozdíl o vzdušného tepla umí mnohem rychleji vyhřát místnost.

U nás si vyberete z podlahového topení teplovodního a nebo máme také elektrické topné rohože. Dnes už není pravdou, že si ho může dovolit jen někdo. Stalo naprosto běžnou součástí domácností. Specializjeme se přeevším na výrobce DANFOSS, PIPELIFE a další. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem toho pravého topení, rádi Vám poradíme! Máme produkty v rozsáhlé cenové relaci, takže si každý vybere to svoje.

Zobrazit více >>>
HERZ
DANFOSS
NOVASERVIS
KERMI
HEIMEIER