Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 3-4 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Podlahové topení

Podlahové vytápění je založeno na topných rohožích s jednovodičovým kabelem, nebo topné kabely pro zalití do vyrovnávací hmoty, nebo flexilepidla pod podlahovou krytinou. Naleznete v mnoha velikostech. Naleznete zde také regulační techniku pro podlahové vytápění jako jsou armatury, termostaty, tvarovky a rozdělovače. Dále nabízíme podlahové trubky a systémové desky. Ještě nezapomeňme na skříně pro rozdělovače a plastifikátory.

Podlahové topení má kořeny již ve starém Římě. A důvody, proč se i tehdy podlahové vytápění využívalo, jsou stejné jako dnes. Je to hlavně kvůli tomu, že je to pohodlný a komfortní způsob, jak vytopit byt či dům. Je to také ekonomický výhodné, protože podlahové topení nespotřebuje tolik energie. A to je díky tomu, že topení je po velké ploše a stačí, když se topení vyhřeje na teplotu jen o něco vyšší než je požadovaný komfort. Teplo, které podlahové topení vydává, se nazývá sálavé. A narozdíl o vzdušného tepla umí mnohem rychleji vyhřát místnost.

Dnes už není pravdou, že si podlahového topení může dovolit jen někdo. Stalo se naprosto běžnou součástí domácností. Specializujeme se především na výrobce DANFOSS, HERZ, NOVASERVIS, KERMI a další. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem toho pravého topení, rádi Vám poradíme! Neváhejte tedy a vyberte si z pohodlí domova to, co právě potřebujete. Najdete zde jen ty nejkvalitnější výrobky za bezkonkurenční ceny.

Zobrazit více >>>
NOVASERVIS
HERZ
HEIMEIER
ELEKTROBOCK
HAKL

Cena

0 7640

Výrobci

Další

vnější průměr

 

balení

 

materiál

 

síla stěny

 

Okruhový

Další                      

Krytí IP

 

Ekvitermní

 

Velikost

 

Varianta

Další            

Rozměr

     

Typ termostatu

 

Přesnost

 

Počet změn teplot na den

 

Wifi

 

S Gsm