Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 3-4 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Koupelnový nábytek

Každý má jiný vkus a tím pádem, každá koupelna je jiná. Proto na trhu naleznete nespočet druhů, materiálů, barev, velikostí a tvarů. Koupelnový nábytek propojuje vzhled koupelny s funkčností a praktičností, a vytváří tím jedinečnou atmosféru. Koupelna pak nejen hezky vypadá, ale zaručuje spokojenost i po praktické stránce.

Najdete u nás univerzální nábytek, který se hodí i do již zařízené koupelny, a samozřejmě i moderní designový nábytek. Při výrobě je dbán zřetel na odolnost materiálu vůči vodě. Ať už máte prostornou koupelnu, nebo naopak máte koupelnu malou, určitě se nebojte. U nás si vybere každý! Máme totiž velmi pestrý výběr skříňek pod umyvadlo, umyvadel se skříňkou, poliček a regálů. Najdete též u nás skříňkové stavebnice nebo celé koupelnové sestavy. Zracadlové skříňky, skříňky s košem na prádlo včetně dalšího příslušenství, nohy pro nábytek a koupelnu.

Koupelnový nábytek naleznete v různých designových sériích od ověřených výrobců jakými jsou INTEDOOR, DŘEVOJAS, SAPHO LAUFEN, RAVAK, ROCA, JIKA a dalších. V případě, že si budete potřebovat radu nebo pomoc, kontaktujte nás. Náš odborný personál Vám rád poradí a odpoví na Vaše dotazy. Ať si u nás vyberete cokoli, můžete si být jisti kvalitou provedení a nejlepší cenou na trhu!

Zobrazit více >>>
RAVAK
KOLO
JIKA
KELA
SAPHO

Cena

100 12900

Výrobci

Další

Šířka

Další                                                      

Výška

Další                                                    

Hloubka

Další                                                            

Barva korpusu

Další                        

Barva čelní plochy

Další                  

Závěsná

   

S umyvadlem

   

Systém otevírání

Další              

Koncept

         

Kategorie zboží