Termostatické umyvadlové baterie

NOVASERVIS
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Termostatické umyvadlové baterie

Termostatické umyvadlové baterie udržují stále teplotu vody tak, jak si ji nastavíte. V domácnostech jsou stále více instalovány zejména proto, že mají spoustu výhod. Mezi jejich přednosti patří to, že nehrozí žádná náhlá změna teploty vody a tím se tedy předchází opaření. Pokud si Vaše děti budou umývat ruce, nemusíte se ničeho bát. Termostatické baterie se snadno ovládají, a některé mají dokonce i dětskou pojistku proti opaření. Nabízíme Vám pouze kvalitní a prověřené produkty. Vyberte si zde snadno a rychle!

V naší nabídce se setkáte pouze s kvalitními výrobky od renomovaných výrobců. Mezi takové výrobce patří například GROHENOVASERVIS a další výrobci, kteří mají své produkty v naší nabídce hojně zastoupené. Když nás kontaktujete, náš personál Vám rád poradí. Vyberte si z našeho sortimentu za ceny, které jinde nenajdete!

© 2004 - 2022 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.