Deskové radiátory

Deskové radiátory se vyrábějí ve spoustě variantách. Vybrat si můžete především z velké a pestré nabídky produktů KORADO a KORAD.

Radiátory RADIK VK jsou deskové radiátory v provedení umožňující spodní připojení, které se dále dělí na levé, pravé a středové. Dalšími druhy připojení jsou středové a nebo univerzální. Vybere si zde i z pozinkovaných radiátorů. Díky své konstrukci se skěle hodí pro nucený a samotížný oběh. Populární jsou také radiátory v provedení KLASIK, které mají připojení z boku. A hodí se například na etážové samotížné vytápění. Radiátory PLAN mají hladký povrch a možnosti jejich připojení jsou stejné, jako u předchozích typů.

V neposlední řadě u nás pořídíte také radiátory MM, které jsou bez ventilu a mají spodní středové nebo boční připojení. Typ HYGIENE má levé nebo pravé boční připojení. HYGIENE je stejně jako typ CLEAN přizpůsobem speciálně do místností, které vyžadují zvýšenou úroveň čistoty a hygieny. Najdete tu samozřejmě i příslušenství pro všechny druhy radiátorů.

Poskytujeme odborné poradenství, takže neváhejte nás kontaktovat a náš personál se Vám bude věnovat. Poradíme Vám, jaký radiátor je pro právě pro Vás ideální. V našem sortimentu se vyskytují výrobky ve všech cenových kategoriích a proto si zde vybere každý!

Zobrazit více >>>
KORADO
KERMI
KORAD
NOVASERVIS
CALEFFI