Elektrokotle

PROTHERM
Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Elektrokotle

Elektrokotle neprodukují žádné emise, což je výhodné pro použití např. v chráněných krajinných oblastech nebo tam, kde hrozí časté inverze. Nepotřebují komín ani žádná jiná zařízení pro odvod spalin. Nepotřebují ani vzduch pro spalování jako ostatní kotle. Elektrokotel pracuje na stejném principu jako kotel, který má hořák. Vše je založeno na teplonosném médiu, kterým je topná voda proudící v topných tyčích a průběžně se ohřívá. Potom se voda dopraví do radiátorů, a to pomocí čerpadla. Najdete zde i speciální kategorii, která obsahuje elektrokotle s externím zásobníkem.

Nespornou výhodou elektrokolů je to, že nejsou moc drahé, protože Vám odpadnou počáteční investice. Mezi ně patří například investice do plynové přípojky a také komínu. Další výhodou je, že většinou od dodavatele elektrické energie získáte výhodnější sazbu na spotřebovanou elektřinu.

V našem pestrém a obsáhlém sortimentu se specializujeme na přední výrobce, které jsou nejen léty, ale i zákazníky ověřeny. Řadíme mezi tyto značky především PROTHERM a SLOKOV. Poskytujeme odborné poradenství zdarma! Stačí, když nás kontaktujete a nás vyškolený personál se Vám bude věnovat. Pořiďte si nový elektrokotel za bezkonkurenční cenu!

 

© 2004 - 2021 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.