Skleníky, pařeniště a kompostéry

Když pěstujete rostliny je potřeba dodržovat určité klimatické podmínky, což občas může být obtížné. Skvělým pomocníkem a ideálním řešením jsou pak skleníky a pařeniště. Skleníky se vyrábí z nejrůznejších materiálů. Mezi ty nejčastější patří skleníky polykarbonátové, které jsou v dnešní době velice moderní a žádané. Jsou vysoce kvalitní a odolné. Dalším druhem jsou obyčejnější skleníky fóliové a nebo skleněné. Všechny skleníky mají dobře promyšlené a odolné konstrukce, takže se nemusíte bát, že by Vám skleník zničil třeba větší vítr.

Pařeniště slouží pro zařízení, které slouží k předpěstování sadby zeleniny nebo i květin. Zpravidla se pařeniště udržují snadněji než skleníky. Liší se materiálem, z kterého jsou vyrobeny a každé pařeniště je pak většinou určeno jinému účelu.

To nejlepší hnojivo je hnojivo přírodní. O to se za Vás postará kompost nebo kompostér, který užitečně naloží se zahradním odpadem. Do takového zařízení můžete dát staré slupky od zeleniny či ovoce, posekanou trávu, větve a další zahradní odpad. To vše se pak ekologicky zrecykluje a vznikne kvalitní hnojivo pro další použití.

Skleníky, pařeniště a komposty a kompostéry z naší nabídky jsou idelním řešením a pomocníkem pro hobby pěstitele i pro zkušené zahrádkáře. Zajistí vše potřebné pro Vaše rostliny. Vyberte si u nás z širokého sortimentu kvalitních a prověřených výrobků od společností PROSPERPLAST, G21, KETER a dalších. Zde si vybere každý! Náš odborný personál Vám v případě zájmu rád pomůže a odpoví na veškeré dotazy. Většinu zboží vedeme navíc skladem.

Zobrazit více >>>
PROSPERPLAST
G21
HAPPY GREEN
CURVER
EXTOL

Cena

600 11000

Výrobci

Další

Barva

   

Šířka

       

Hloubka

         

Výška

     

Objem

Další                    

Série

 

Uložný prostor