KOLO Cocktail umyvadlo oválné 65 cm, zápustné, s otvorem pro baterii, bez přepadu, Reflex L31865900
KOLO Cocktail umyvadlo oválné 65 cm, zápustné, s otvorem pro baterii, bez přepadu, Reflex L31865900 KOLO Cocktail umyvadlo oválné 65 cm, zápustné, s otvorem pro baterii, bez přepadu, Reflex L31865900 KOLO Cocktail umyvadlo oválné 65 cm, zápustné, s otvorem pro baterii, bez přepadu, Reflex L31865900

KOLO Cocktail umyvadlo oválné 65 cm, zápustné, s otvorem pro baterii, bez přepadu, Reflex L31865900

KOLO Cocktail umyvadlo oválné 65 cm, zápustné, s otvorem pro baterii, bez přepadu, Reflex L31865900 - barevné provedení: bílá - povrchová úprava: KOLO Reflex - s otvorem pro baterii - bez přepad... Zobrazit celý popis »


Kód / Model: L31865900

Popis

KOLO Cocktail umyvadlo oválné 65 cm, zápustné, s otvorem pro baterii, bez přepadu, Reflex L31865900

- barevné provedení: bílá
- povrchová úprava: KOLO Reflex
- s otvorem pro baterii
- bez přepadu
- zápustné
- rozměry: 65 x 42 x 17 cm
- váha: 17 kg

Kompletní s kovovým odtokovým ventilem s bílou keramickou krytkou a montážní šablonou.
Umyvadlo je glazováno rovněž v části pod deskou.

Co je povrchová úprava Reflex
Standardní povrch keramiky nebo skla je hladký pouze na pohled. Ve skutečnosti jeho struktura obsahuje množství mikropórů, ve kterých se rychle usazují nečistoty, bakterie a vodní kámen. Moderní ochranná vrstva Reflex činí povrch koupelnové keramiky stejně jako skla sprchových koutů dokonale hladkým. Zabraňuje tím usazování vodního kamene a nečistot, které odtékají spolu s kapkami vody pryč. To co zůstane je možno snadno a rychle odstranit jemnými čistícími prostředky. Sanitární keramika a sprchové kouty značky KOLO tak zůstávají déle čisté a Vaše koupelna vypadá stále jako nová

Cocktail = umyvadla zápustná / na desku
Dokonalý mix designu. Charakteristickým rysem kolekce Cocktail jsou umyvadla ve čtyřech designech s lehce zkoseným okraji, které umyvadlům propůjčují vzhled jemné elegance.
Okraje umyvadel umožňují vodě pohodlně stékat a zároveň z něj vytvářejí funkční a designový prvek vybavení kouoelny.
Série umyvadel Cocktail disponuje umyvadly čtvercovými, obdelníkovými, kulatými a oválnými. Jsou dustupná bez přepadu, pro zachování uhlazené čistoty křivek a ploh, a to jako umyvadla na desku nebo zápustná.
Dalším novým rysem řady je vkusná bílá keramická krytka, která umocňuje skutečně stylový a netradiční vzhled umyvadel Cocktail.

SANITEC je největším výrobcem a dodavatelem sanitární keramiky, koupelnového nábytku, sprchových koutů a van v Evropě. Zaujímá i významné postavení v celosvětovém měřítku. SANITEC je největším nebo druhým největším výrobcem a dodavatelem v každé zemi. Do tohoto mezinárodního koncernu patří například KERAMAG, který je číslem 1 v Německu, stejně jako KOLO v Polsku, ALLIA ve Francii, IFÖ ve Švédsku či IDO ve Finsku. V České a Slovenské republice jej reprezentuje obchodní a marketingové zastoupení SANITEC, s.r.o. , které má za sebou již více než 18 let úspěšné působení na obou trzích .Prodané výrobky tvoří podíl na trhu sanity bezmála 25% v ČR a téměř 35 % v SR.
Hlavním cílem společnosti SANITEC je splňovat rostoucí požadavky náročnějších zákazníků při současném zajištění maximální efektivity. Podmínkou existence a vývoje firmy je spokojenost zákazníků. Proto dáváme důraz na zjišťování jejich potřeb a požadavků, které přenášíme do vývoje a navrhování nových výrobků a sérií.

K hlavním výrobkům, které na český a slovenský trh dodává patří:
• KERAMAG – exkluzivní série koupelnové keramiky a nábytku vysoké kvality uspokojí i ta nejvyšší přání náročných zákazníků. Moderní design, pocházející od slavných designérů zaručuje dlouholetou spokojenost.
• KERAMG DESIGN – prémiové řady výrobků značky KERAMAG, které se vyznačují trendovým designem, výjimečnými technologiemi a použitím jedinečných materiálů.
• KOLO - výrobky značky KOLO nabízejí výjimečně široký sortiment keramiky, nábytku, instalačních modulů ,van a sprchových koutů za výbornou cenu. Díky rozmanitým tvarům a provedení je možné si zařídit koupelnu podle vlastních představ.
Všechny nabízené výrobky jsou plně funkční a navržené podle nejnovějších designových trendů. Splňují požadavky evropských norem, je na ně vydáno Prohlášení o užitných vlastnostech výrobků a jsou vyráběny v závodech dle systému řízení jakosti (ISO 9001) a ochrany prostředí (ISO 14001).

Na moduly Technic GT poskytujeme záruku 10 let na komplet, na sanitární keramiku,vaničky a vany je poskytována 7- letá záruka, na sprchové kouty, vanové panely, radarové splachovače a nábytek je záruka 2 roky. Výjimkou jsou keramické výrobky Keramag se snadno čistitelnou glazurou KeraTect®, na které je záruka plných 30 let. Na území celého státu je zákazníkům k dispozici dobře fungující síť Autorizovaných servisních center.

SANITEC neustále zvyšuje obrat, jednak zvyšováním vlastního prodeje a dále také akvizicemi. V současné době má cca. 7.000 zaměstnanců, 27 výrobních závodů a obchodní zastoupení po celém světě. Hlavní sídlo koncernu Sanitec je v Helsinkách ve Finsku a v Ratingenu v Německu. Od 4. února 2005 do dnešního dne je vlastníkem všech akcií a novým majitelem skupina EQT Private Equity Funds, od roku 2013 se akcie společnosti obchodují na burze.

Další informace můžete získat na http://www.sanitec.com/

ILUSTRAČNÍ FOTO

Recenze (0)

Napsat recenzi

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.