Vážení zákazníci, díky velkému počtu objednávek dochází ke zpoždění expedice o 2-3 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Espressa a kávovary

Káva je většinou horký nápoj z plodů rostliny kávovníku. Mletím a pražením semen kávovníku vzniká prášek, který se používá k tvorbě nápojů. Káva je charakteristická svým silným aroma a černou barvou. Obsahuje mimo jiné alkaloid kofein, který povzbuzuje srdeční činnost a stimuluje centrální nervovou soustavu. pro které se pije především.

Máme velký výběr kávovarů. Najdete tu kapslové, pákové a automatické kávovary. Pro opravdu skvělou kávu je dobré mít mlýnek na kávu a namlet si jí čerstvou. Spoustu lidí má rádo mléko do jejich oblíbeného nápoje, proto tu máme napěňovače mléka. Dále u nás pořídíte kávu, kávové kapsle, přípravky na čištění kávovarů a další doplňky. Máme pro Vás jen ty nejkvalitnější a prověřené výrobky.

U nás objevíte jen léty prověřené značky jako je DELONGHI, NESTLÉ, SENCOR, CATLER a další. Tak neváhejte a vybírejte z pohodlí domova. Najdete zde jen spolehlivé výrobky za bezkonkurenční ceny na trhu! Většinu zboží držíme skladem, tak ho co nejrychleji doručíme k Vám domů. Pokud potřebujete poradit, tak nás kontaktujte. Náš školený personál Vám poradí a odpoví na dotazy.

Zobrazit více >>>
SENCOR
KELA
DELONGHI
DOMO-ELEKTRO
PHILCO

Cena

0 35400

Výrobci

Další

Barva

 

Objem

         

Barva

Další              

Varianta

Další