Milwaukee M18 FCSRH66-0 Okružní pila se zadní rukojetí 4933471444
Popis
• Poskytuje sílu řezu, při stejném posuvu, ekvivalentní se síťovou kotoučovou pilou se schopností nařezat až 570 kusů borovicového dřeva 90 mm x 45 mm na jedno nabití akumulátoru 12,0 Ah
• Pohodlná zadní rukojeť pily zajišťuje vynikající viditelnost linie řezu
• Kotouč 190 mm zajišťuje řezání až do hloubky 66 mm a umožňuje řezání tří spojených desek OSB