Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 3-4 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Elektrocentrály

Elektrocentrála je zařízení používané v míste kde není k dispozici běžná rozvodová síť, jako zdroj energie nebo jako záložní zdroj, aby byla zajištěna nepřetržitá dodávka energie. Jsou složené ze spalovacího motoru a generátoru. Spalovací motor může být benzínový, nebo naftový, generátor může být buď dynamo, nebo alternátor.

V praxi fungují následovně: Za normálních okolností dodavatel elektřiny dodává energii přes automatický přepínač do konkrétního místa (firma, domácnost) a elektrocentrála je vypnuta. Ve chvíli, kdy je dodávka energie odpojena nebo omezena, centrála se nastartuje. Důležitou roli má přepínač, který má za úkol zabránit, aby se energie dostala zpět do sítě. Jinak by totiž mohlo dojít ke zranění elektrickým proudem. Po obnovení dodávky elektřiny se elektrocentrála opět vypne.

Existuje několik druhů elektrocentrál. Dělíme je na jednofázové elektrocentrály (230V), které se využívají například pro ruční nářadí, toných a osvětlovacích těles apod. Dalším typem jsou třífázové elektrocentrály (380V) s častým uplatněním u vetších stavebních prací, rodinných domech, pro pily, svářečky a náročnejší provoz. Kufříkové elektrocentrály mají snadné ovládání, instalaci a manipulaci. Hodí se především pro občasné použití nebo jako záložní zdroj. Pokud jsou navíc vybaveny invertorovou regulací, mohou se s nimi napájet i citlivější zařízení (televize, počítač, atd.).

U nás najdete široký výběr elektrocentrál od výrobců HERON, SHARKSEXTOL, EINHELL, GÜDE a dalších. Využijte naší nabídky kvalitních elektrocentrál za skvělé ceny! Pokud budete mít zájem, rádi Vám poradíme!

Zobrazit více >>>
HERON
SCHEPPACH
GÜDE
EXTOL
FIELDMANN

Cena

100 32000

Výrobci

Další

Krytí IP

Další                                                                

Hmotnost

Další                                              

Motor

     

Objem nádrže

Další                        

Druh paliva

Další            

S kolečky

   

Jmenovitý výkon

Další                                                                                

Série

 

Starování

   

Počet fází