Vážení zákazníci, díky velkému zájmu dochází ke zpoždění expedice o 3-4 dny.
Z důvodu velkého počtu objednávek neprovádíme žádné změny v již uskutečněných objednávkách. Děkujeme za pochopení.

Podlahové konvektory

Podlahové konvektory se umisťují zejména před francouzská okna, výlohy, dveře, na balkóny, terasy. Své uplatnění mají také zejména u celoplošně prosklených stěn nebo zímních zahrad. Nabízíme je především od společnosti BOKI v mnoha velikostech i o různém výkonu. Krycí mřížky konvektorů je možno sladit s interiérem.

Podlahové konvektory mají spoustu výhod. Mezi ty hlavní patří snadná instalace a to díky nízké a variabilní výšce. Mají skvělé technické řešení, vyrábí se s ventilátorem i bez něho, s funkcí topení i chlazení a samozřejmě v různých materiálových a barevných provedeních. Liší se tedy nejen designem, ale i vlastnostmi. Skvěle tak doplní ostatní vybavení v místnosti. Pořídíte u nás také nezbytné mřížky k podhlahovým konvektorům.

Pokud hledáte praktické a zároveň moderní designové řešení vytápění, sáhněte po podlahových konvektorech a nebudete litovat! U nás si buďte jisti kvalitou a spolehlivostí nabízených výrobků. Z naší široké nabídky si vybere každý. S výběrem Vám navíc, v případě zájmu, pomůže náš odborný personál.

Zobrazit více >>>
BOKI

Cena

800 6970

Výrobci