Vážení zákazníci, osobní odběry si u nás můžete vyzvednout i ve svátek 28.9.2022. Těšíme se na Vás!

Podlahové konvektory

Oblíbenosti Hodnocení Ceny Ceny
Podlahové konvektory

Podlahové konvektory se umisťují zejména před francouzská okna, výlohy, dveře, na balkóny, terasy. Své uplatnění mají také zejména u celoplošně prosklených stěn nebo zímních zahrad. Nabízíme je především od společnosti BOKI v mnoha velikostech i o různém výkonu. Krycí mřížky konvektorů je možno sladit s interiérem.

Podlahové konvektory mají spoustu výhod. Mezi ty hlavní patří snadná instalace a to díky nízké a variabilní výšce. Mají skvělé technické řešení, vyrábí se s ventilátorem i bez něho, s funkcí topení i chlazení a samozřejmě v různých materiálových a barevných provedeních. Liší se tedy nejen designem, ale i vlastnostmi. Skvěle tak doplní ostatní vybavení v místnosti. Pořídíte u nás také nezbytné mřížky k podhlahovým konvektorům.

Pokud hledáte praktické a zároveň moderní designové řešení vytápění, sáhněte po podlahových konvektorech a nebudete litovat! U nás si buďte jisti kvalitou a spolehlivostí nabízených výrobků. Z naší široké nabídky si vybere každý. S výběrem Vám navíc, v případě zájmu, pomůže náš odborný personál.

© 2004 - 2022 Kamody s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.